Рішення міської ради

Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності по вул.Проскурівській,66

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№15 від 25.10.2017 р.

 

Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності по вул.Проскурівській,66

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в тимчасове безоплатне користування нежитлові приміщення міської комунальної власності строком на два роки:

1.1. Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №1 «Буревісник» нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Проскурівській,66 загальною площею 257 кв.м для занять спортом;

1.2. Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №2 «Авангард» нежитлових приміщень міської комунальної власності загальною площею 973,6 кв.м, в тому числі: спортивний зал боксу та дзюдо площею 840,8 кв.м, і зал важкої атлетики площею 132,8 кв.м по вул.Проскурівській,66 для занять спортом.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачу приміщень укласти договори користування без оплати за користування нежитловими приміщеннями згідно з чинним законодавством.

3. Користувачам укласти договори на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачем будівель, використовувати приміщення за цільовим призначенням.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!