Рішення міської ради

Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№15 від 15.12.2010 р.

 

 

Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в тимчасове безоплатне користування приміщення міської комунальної власності:

1.1 Подільському центру традиційного карате “Пересвєт” приміщення по вул. Перемоги, 6 площею 155,8 м2 для створення спеціалізованого залу для занять традиційним карате з дітьми та молоддю строком на два роки і одинадцять місяців;

1.2  фізичній особі-підприємцю Приступі Аллі Олегівні приміщення в будинку побуту “Південний Буг” по вул. Кам’янецькій, 2 площею 113,3 м2 для проведення занять з хореографії строком на два роки і одинадцять місяців.

1.3. Хмельницькій обласній громадській організації “Подільська правова ліга” приміщення по прв. Пушкіна, 1 площею 111,9 м2 під розміщення організації строком на п’ять років.

2. Управлінню комунального майна (В. Івашко) та балансоутримувачам будівель укласти договори користування без оплати за користування приміщеннями згідно з чинним законодавством.

3. Користувачам укласти договори користування, на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачами будівель та використовувати приміщення згідно з чинним законодавством.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

   

Міський голова С. Мельник  

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!