Рішення міської ради

Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять четвертої сесії

№18 від 24.04.2013 р.

 

 

Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, комісії з гуманітарних питань, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в тимчасове безоплатне користування:

1.1. обласному осередку громадської організації жінок – інвалідів “Донна” нежитлове приміщення по вул.Зарічанській,18/2 площею 8,2 кв.м для розміщення осередку громадської організації жінок – інвалідів “Донна” строком до 03.02.2014 року;

1.2. Хмельницькій міській організації профспілки працівників освіти та науки нежитлове приміщення по вул.Проскурівській,61 площею 28,7 кв.м для розміщення громадської організації строком на два роки та одинадцять місяців;

1.3. приватному підприємству “Хмельниччина” нежитлові приміщення по вул.Проскурівського підпілля,71 площею 81,4 кв.м, в тому числі: 65,3 кв.м на ІІ поверсі під редакцію та 16,1 кв.м на цокольному поверсі під склад строком на два роки та одинадцять місяців;

1.4. Хмельницькій обласній організації Товариства Червоного Хреста України нежитлове приміщення в будівлі Хмельницького міського протитуберкульозного диспансеру по вул.Житецького,22 площею 29,5 кв.м під складське приміщення для зберігання продуктових наборів хворим на туберкульоз строком на два роки та одинадцять місяців.

2. Управлінню комунального майна (В.Івашко) та балансоутримувачам приміщень укласти договори користування без оплати за користування приміщеннями згідно з чинним законодавством.

3. Користувачам укласти договори користування на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачами будівель та використовувати приміщення за призначенням.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!