Рішення міської ради

Про передачу в тимчасове безоплатне користування військовій частині А 2339 медичного обладнання

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шостої сесії

№19 від 18.05.2016 р.

 

Про передачу в тимчасове безоплатне користування військовій частині А 2339 медичного обладнання

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в тимчасове безоплатне користування військовій частині А 2339 стоматологічну установку з компресором та хірургічним інструментом, інвентарний №10410057, первісною вартістю 152 000,00 грн., сума зносу 0,00 грн., залишковою вартістю 152 000,00 грн., терміном на 2 роки.

2. Управлінню охорони здоров’я, яке діє від імені Хмельницької міської ради (Б.Ткач) укласти договір тимчасового безоплатного користування з користувачем.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!