Рішення міської ради

Про перейменування Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №2

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять другої сесії

№114 від 04.07.2018 р.

 

Про перейменування Хмельницької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №2

 

Розглянувши пропозицію комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації міської ради, з метою впорядкування назви та приведення статутних документів у відповідність до норм чинного законодавства, відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати Хмельницьку загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІІ ступенів №2 на Хмельницьку санаторну школу із збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців).

2. Уповноважити директора Департаменту або особу, яка виконує обов’язки директора Департаменту, затвердити нову редакцію Статуту Хмельницької санаторної школи, розроблену відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!