Рішення міської ради

Про перейменування парку культури і відпочинку імені 500-річчя міста Хмельницького

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять першої сесії

№46 від 22.10.2008 р.

 

Про перейменування парку культури і відпочинку імені 500-річчя міста Хмельницького

 

Розглянувши пропозиції міського голови С.Мельника та комісії по найменуванню і перейменуванню вулиць міста, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати парк культури і відпочинку імені 500-річчя міста Хмельницького на парк культури і відпочинку імені Михайла Чекмана з встановленням погруддя.

2. Управлінню житлово-комунального господарства при формуванні бюджету на 2009 рік передбачити кошти на виготовлення та встановлення погруддя у парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана.

3. Виконавчому комітету внести відповідні зміни до Реєстру площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Байдича та управління житлово-комунального господарства.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

Міський голова С.МЕЛЬНИК

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!