Рішення міської ради

Про перейменування вулиці в садівничому товаристві «Сонячний» та найменування проїздів в садівничому товаристві «Нива-4», що розташовані на території Хмельницької міської територіальної громади поза межами населених пунктів

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять сьомої сесії

№6 від 25.01.2024 р.

 

Про перейменування вулиці в садівничому товаристві «Сонячний» та найменування проїздів в садівничому товаристві «Нива-4», що розташовані на території Хмельницької міської територіальної громади поза межами населених пунктів

 

Розглянувши пропозиції міського голови О.Симчишина, протоколи засідань топонімічної комісії від 15.03.2023 №9 та від 20.09.2023 №10, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №727-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Хмельницької області», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. В садівничому товаристві «Сонячний» (ідентифікаційний код юридичної особи - 34515658), що розташоване на території Хмельницької міської територіальної громади поза межами населених пунктів, перейменувати:

- частину вулиці Щасливої, яка пролягає з півночі на південь від СТ «Дружба» в напрямку до СТ «Кооператор», на проїзд 1-й Небесний;

-  іншу частину вулиці Щасливої, яка пролягає з півночі на південь та південний схід від СТ «Дружба» в напрямку до СТ «Озерний», на проїзд 2-й Небесний.

2. В садівничому товаристві «Нива-4» (ідентифікаційний код юридичної особи - 36397131), що розташоване на території Хмельницької міської територіальної громади поза межами населених пунктів, найменувати:

- проїзд 1-й Лавандовий;

- проїзд 2-й Лавандовий;

- проїзд 3-й Лавандовий;

- проїзд 4-й Лавандовий;

- проїзд 5-й Лавандовий;

- проїзд 6-й Лавандовий;

- проїзд 7-й Лавандовий.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука, в.о. начальника управління архітектури та містобудування Ю.Музику.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!