Рішення міської ради

Про поділ земельних ділянок та припинення права користування земельними ділянками для потреб територіальної громади м.Хмельницького

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення четвертої сесії

№43 від 27.01.2016 р.

 

Про поділ земельних ділянок та припинення права користування земельними ділянками для потреб територіальної громади м.Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання управління капітального будівництва, Хмельницького відділення комплексного проектування ДП “Укрдіпродор”, беручи до уваги необхідність будівництва магістральної дороги на вул.Січових стрільців в м.Хмельницькому, виникла потреба у припиненні права користування на частини земельних ділянок, які знаходяться в оренді ПП “ЛДМ” та ПП “Форвард”, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Здійснити поділ земельних ділянок, що перебувають в оренді ПП “ЛДМ” та ПП “Форвард” згідно з додатком.

2. Доручити управлінню земельних ресурсів та земельної реформи замовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельних ділянки згідно з додатком.

3. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи після розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки подати її на погодження Хмельницькій міській раді та орендарям.

4. Припинити право користування частинами земельних ділянок, що перебувають в оренді та користуванні ПП “ЛДМ” та ПП “Форвард” та передати їх в запас міста після погодження технічної документації щодо поділу земельних ділянок Хмельницькою міською радою та орендарями.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 27.01.2016р. №43

СПИСОК

земельних ділянок, щодо яких здійснюється поділ

№№

п/п

Орендар

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Загальна площа ділянки та площа новоутворених ділянок, м2

1.

ПП «ЛДМ»

м.Хмельницький

вул.Мирного,18/2

6810100000:17:004:0019

20000, в т.ч.

діл.№1-18500,

діл.№2-1500

2.

ПП «Форвард»

м.Хмельницький

вул.Старокостянтинівське шосе,2/1Г

6810100000:17:004:0005

200000, в т.ч.

діл.№1-196600,

діл.№2-3400

 

Секретар міської ради М.Кривак

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи С.Самишкін

File link
Розмір: 206 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!