Рішення міської ради

Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” на 2022 рік

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев'ятої сесії

№28 від 20.10.2021 р.

 

 

Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” на 2022 рік

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою забезпечення економічної доцільності та господарської необхідності проектування і будівництва нових, розширення та модернізації діючих джерел теплової енергії і теплових мереж, з метою економії паливно-енергетичних ресурсів з урахуванням оптимального поєднання централізованого і децентралізованого теплопостачання, впровадження енергозберігаючих технологій та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 13 Закону України “Про теплопостачання”, відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 року №191 “Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити Інвестиційну програму комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” на 2022 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова   О.СИМЧИШИН

 

 

Короткий зміст інвестиційної програми КП “Південно-Західні тепломережі

на 2022 рік

Заходи, що входять до складу інвестиційної програми на 2022 рік, дають змогу зменшити використання природного газу в кількості 225,71 тис.м3, економічний ефект в грошовому виразі  становить  2039,177 тис. грн. 

Впровадження Інвестиційної програми  передбачає комплекс заходів, які мають на меті зменшення споживання енергоносіїв, а саме: зниження втрат в теплових мережах, а також виконання умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

Інвестиційною програмою передбачаються наступні заходи:

1. Переобладнання  теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  ТК-54  до т"А" по вул.Курчатова в м.Хмельницькому.

2. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  від  т"Б"  до ТК-56 по вул.Курчатова в м.Хмельницькому.

3. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  ТК-72 до т"А"  по вул.Олімпійська в м.Хмельницькому.

4. Переобладнання теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  т"В"  до ТК-73 біля ж/б по вул.Олімпійська,5 в м.Хмельницькому.

5. Переобладнання  теплової мережі попередньоізольованими трубопроводами від  ТК-464 до т"А" по вул.Інститутська в м.Хмельницькому.

6. Заміна водо-водяних підігрівачів на сучасні пластинчастого типу в центральних теплових пунктах; 3 шт.

7. Придбання детектора дефектів системи дистанційного контролю і моніторінгу теплових мереж; 1 шт.

Заходи, що входять до складу інвестиційної програми на 2022 рік, дають змогу зменшити використання природного газу в кількості 225,71 тис.м3, економічний ефект в грошовому виразі  становить  2039,177 тис. грн.

 

Директор комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” П.ВОЗБОРСЬКИЙ

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!