Рішення міської ради

Про поновлення договору оренди фізичній особі-підприємцю Білику Сергію Вікторович

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№42 від 15.12.2010 р.

 

 

Про поновлення договору оренди фізичній особі-підприємцю Білику Сергію Вікторович

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним  кодексом України,  Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Поновити договір оренди земельної ділянки площею 200м2 терміном на 3 роки фізичній особі-підприємцю Білику Сергію Вікторовичу (ідент. номер…) під будівництво офісних приміщень по вул. Тернопільській,3/3 (договір оренди №040774200020 від 27.02.2007р., рішення виконавчого комітету №1194 від 09.10.2008р.). Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

2. Замовнику, у відповідності до рішення двадцять восьмої сесії міської ради №55 від 23.09.2009р. «Про внесення змін до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького» внести кошти на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, укласти відповідні угоди з управлінням капітального будівництва.

3. Передавати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення, згідно угоди з управлінням житлово-комунального господарства.

4. Направити рішення Державній податковій інспекції в м. Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету орендної плати за землю.

5. Фізичній особі-підприємцю укласти договір оренди земельної ділянки у тримісячний термін.

6. Землекористувачу сплатити плату за землю у розмірі земельного податку, до державної реєстрації договору оренди землі (від дати прийняття даного рішення).

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!