Рішення міської ради

Про поновлення договору оренди земельної ділянки шляхом укладання додаткової угоди, внесення змін в рішення сесій міської ради та договір оренди землі

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№60 від 20.09.2017 р.

 

Про поновлення договору оренди земельної ділянки шляхом укладання додаткової угоди, внесення змін в рішення сесій міської ради та договір оренди землі

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Поновити договір оренди земельної ділянки юридичній особі шляхом укладання додаткової угоди на тих самих умовах, крім розміру орендної плати, яка змінюється на підставі рішень другої сесії міської ради від 15.12.2010 №20, дев’ятнадцятої сесії міської ради від 29.08.2012 №64, нормативної грошової оцінки та терміну оренди згідно з додатком.

2. Внести зміни в графу 4 пункту 28 додатку 2 рішення вісімнадцятої сесії міської ради від 28.05.2008 №32 замінивши вираз «під влаштування автостоянки на 42 легкових автомобіля» на вираз «для обслуговування автостоянки» відповідно до поданого клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Торгівельно-сервісний центр «Кооператор». Змінити код та цільове призначення земельної ділянки по вул.Старокостянтинівське шосе,5, кадастровий номер 6810100000:18:002:0034, згідно класифікації видів цільового призначення земель з «03.15-для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «02.09-для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови». Внести відповідні зміни в договір оренди землі №040974200333 від 22.12.2009.

3. Юридичній особі надати документи, необхідні для укладання додаткової угоди про поновлення договору оренди землі.

4. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи при підготовці додаткових угод про поновлення договорів оренди землі вносити зміни в договори оренди землі доповнивши текстову частину кадастровим номером земельної ділянки у разі його відсутності.

5. Передавати земельну ділянку на умовах благоустрою прилеглої території та її освітлення.

6. Направити рішення Державній податковій інспекції в м.Хмельницькому для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету плати за землю.

7. Юридична особа зазначена у даному рішенні, яка має намір здійснити забудову земельної ділянки у м.Хмельницькому, зобов'язана взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Хмельницького в порядку передбаченому чинним законодавством та згідно рішення двадцять другої сесії Хмельницької міської ради №23 від 17.12.2008 із внесеними змінами та доповненнями.

8. Землекористувачу забезпечити вільний доступ до земельної ділянки відповідним службам для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах закріплених територій.

9. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 20.09.2017р. №60

СПИСОК

юридичних осіб, яким поновлюються договори оренди землі шляхом укладання додаткових угод

п/п

Назва юридичних осіб

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Підстава

Площа,

м2

Термін оренди

1.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгівельно-сервісний центр «Кооператор»

м. Хмельницький,

вул. Старокостянтинівське шосе, 5,

6810100000:18:002:0034

Договір оренди

№040974200333 від 22.12.2009

1500

на 5 років

 

Секретар міської ради М.Кривак

Завідувач юридичного відділу Л.Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л.Кожемяко

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!