Рішення міської ради

Про продовження терміну повернення поворотної фінансової допомоги управляючим муніципальним компаніям

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятнадцятої сесії

№7 від 27.12.2017 р.

 

Про продовження терміну повернення поворотної фінансової допомоги управляючим муніципальним компаніям

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити термін повернення поворотної фінансової допомоги, наданої згідно рішення 18-ї сесії міської ради від 25.10.2017 року №1 «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік», управляючій муніципальній компанії «Заріччя» в сумі 400 000,0 грн.; управляючій муніципальній компанії “Проскурівська” в сумі 200 000,0 грн.; управляючій муніципальній компанії “Озерна” в сумі 200 000,0 грн., управляючій муніципальній компанії «Будівельник» в сумі 200 000,0 грн., до 30 грудня 2018 року.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!