Рішення міської ради

Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, зміну коду КВЦПЗ земельної ділянки

 

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№67 від 31.01.2018 р.

 

Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, зміну коду КВЦПЗ земельної ділянки

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання Бадра В.А., керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду землі”, “Про оцінку земель”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити код КВЦПЗ земельної ділянки по вул.Молодіжній,15, площею 1431 м2 кадастровий номер 6810100000:09:006:0014 з «03.15-для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «03.10-для будівництва і обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)» відповідно до поданого клопотання Бадр В.А.

2. Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1431 м2 по вул.Молодіжній,15 (кадастровий номер 6810100000:09:006:0014) для обслуговування добудови господарських приміщень до корпусу №17. Категорія земель –  землі житлової та громадської забудови.

3. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та організувати проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!