Рішення міської ради

Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорок четвертої сесії

№12 від 28.08.2020 р.

 

Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання Шкрібляк С.Б., Варгатого Ю.А., ТОВ «К2М», керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», «Про оцінку земель», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести експертну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення:

1.1. площею 1135 м2 по вул.Купріна,54 (кадастровий номер 6810100000:26:006:0109) для обслуговування офісно-адміністративного приміщення, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ – 03.07-для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;

1.2. площею 4708 м2 по вул.Красовського,31/1 (кадастровий номер 6810100000:06:003:0103) для обслуговування ремонтно-механічної майстерні з гаражами та побутовими приміщеннями, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, код КВЦПЗ – 11.02-для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;

1.3. площею 1464 м2 по вул.Озерна,16/1А (кадастровий номер 6810100000:16:007:0099) для обслуговування виробничо-складського, побутового приміщення (медпункт), категорія земель – землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ – 03.10-для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).

2. Управлінню земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів укласти договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та організувати проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!