Рішення міської ради

Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової дев’ятнадцятої сесії

№39 від 23.09.2022 р.

 

Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання Рикуна А.П., Карпця В.Ф., керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», «Про оцінку земель», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести експертну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення:

1.1. площею 5646 м2 по вул.Шухевича,103 (кадастровий номер 6810100000:15:001:0191) для обслуговування цілісного майнового комплексу, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, код КВЦПЗ – 11.02-для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;

1.2. площею 29 м2 по вул. Кооперативній, 5 (кадастровий номер 6810100000:15:001:0152) для обслуговування приміщення магазину, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ – 03.07-для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2. Управлінню земельних ресурсів укласти договори про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та організувати проведення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та Управління земельних ресурсів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!