Рішення міської ради

Про припинення Хмельницького міського перинатального центру шляхом перетворення в комунальне підприємство «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять восьмої сесії

№13 від 27.12.2018 р.

 

Про припинення Хмельницького міського перинатального центру шляхом перетворення в комунальне підприємство «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Господарським кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України «Основи законодавства про охорону здоров’я», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити Хмельницький міський перинатальний центр шляхом перетворення в комунальне підприємство «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради.

2. Створити комісію з припинення Хмельницького міського перинатального центру шляхом перетворення в комунальне підприємство «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради, згідно з додатком 1.

3. Затвердити Статут комунального підприємства «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради, згідно з додатком 2.

4. Комісії з припинення Хмельницького міського перинатального центру шляхом перетворення в комунальне підприємство «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення повідомити управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради про те, що Хмельницький міський перинатальний центр перебуває в процесі припинення.

5. Уповноважити комісію з припинення Хмельницького міського перинатального центру шляхом перетворення в комунальне підприємство «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради на:

5.1. повідомлення працівників Хмельницького міського перинатального центру про припинення його як юридичної особи та вирішити питання звільнення або працевлаштування згідно чинного законодавства України;

5.2. вжиття всіх необхідних заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмове повідомлення їх про припинення юридичної особи шляхом перетворення. Строк заявлення кредиторами своїх вимог до  Хмельницького міського перинатального центру становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України;

5.3. після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог, скласти передавальний акт, який має містити положення про правонаступництво щодо майна, прав та обов’язків Хмельницького міського перинатального центру, стосовно всіх кредиторів і боржників та подати його на затвердження Хмельницькій міській раді.

6. Уповноважити начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Б.Ткача на підписання Статуту комунального підприємства «Хмельницький міський перинатальний центр» Хмельницької міської ради.

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 159 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 231 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!