Рішення міської ради

Про припинення права користування частинами земельних ділянок, припинення права оренди частинами земельної ділянки, надання громадянам дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою щод

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять четвертої сесії

№53 від 09.10.2019 р.

 

 

Про припинення права користування частинами земельних ділянок, припинення права оренди частинами земельної ділянки, надання громадянам дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), внесення змін та втрату чинності

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та депутата Хмельницької міської ради Д.Палія, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять третьої сесії Хмельницької міської ради від 27.02.2013 року №31 «Про затвердження Порядку розгляду звернень і клопотань та вирішення питань, пов’язаних із наданням дозволів на розроблення проектів щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, матеріалів інвентаризації земель», рішенням двадцять дев’ятої сесії Хмельницької міської ради від 28.10.2009 року № 20 «Про землі для ведення особистого селянського господарства та городництва, право розпорядження якими належить Хмельницькій міській раді», Законом України “Про землеустрій”, Земельним кодексом України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування частинами земельної ділянки загальною площею  48 м2 із площі 30703 м2 гаражному товариству «СПІВДРУЖНІСТЬ» та надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погодити відновлення меж земельних ділянок громадянам з метою передачі у спільну сумісну власність для будівництва індивідуальних гаражів  - землі житлової та громадської забудови  із земель міської ради (додаток 1).

2. Припинити право постійного користування частинами земельної ділянки загальною площею 80 м2 із площі 6116 м2 гаражному кооперативу «АВІАТОР», частинами земельної ділянки загальною площею 100 м2 із площі 30703 м2 гаражному товариству «СПІВДРУЖНІСТЬ», частинами земельної ділянки загальною площею 42 м2 із  площі 68000 м2 гаражному товариству «НОВАТОР» та надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погодити відновлення меж земельних ділянок громадянам з метою передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови  із земель міської ради (додаток 2).

3. Припинити право постійного користування частиною земельної ділянки загальною площею 23 м2 із площі 68000 м2 гаражному товариству «НОВАТОР» та надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та погодити відновлення меж земельної ділянки громадянину з метою надання в оренду для будівництва індивідуального гаража - землі житлової та громадської забудови  із земель міської ради (додаток 3).

4. Припинити право оренди частиною земельної  ділянки  загальною площею 22 м2 із площі 10295 м2 гаражному кооперативу «АВТОЛЮБИТЕЛЬ» та надати дозвіл громадянину на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для будівництва індивідуального гаража – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 4).

5. Припинити право оренди частиною земельної ділянки загальною площею 98 м2 із площі 10295 м2 гаражному кооперативу «АВТОЛЮБИТЕЛЬ» та надати дозвіл громадянам на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у спільну сумісну власність для будівництва індивідуального гаража – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 5).

6. Припинити право оренди частинами земельної ділянки загальною  площею 514 м2 із площі 10295 м2 гаражному кооперативу «АВТОЛЮБИТЕЛЬ» та надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погодити відновлення меж земельних ділянок громадянам з метою передачі у власність для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 6).

7. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам з метою передачі у власність:

7.1. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 7);

7.2. для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 8);

7.3. для ведення садівництва – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 9);

7.4. для будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 10).

8. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці з метою передачі в оренду для городництва – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 11).

9. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погодити відновлення меж земельних ділянок громадянам з метою передачі у власність:

9.1. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель міської ради  - землі житлової та громадської забудови (додаток 12);

9.2. для будівництва індивідуальних гаражів  - землі житлової та громадської забудови  із земель міської ради (додаток 13).

10. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та погодити відновлення меж земельної ділянки громадянам з метою передачі у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель міської ради - землі житлової та громадської забудови (додаток 14).

11. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погодити відновлення меж земельних ділянок громадянам з метою передачі у спільну сумісну власність для будівництва індивідуальних гаражів  - землі житлової та громадської забудови  із земель міської ради (додаток 15).

12. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погодити відновлення меж земельних ділянок громадянам з метою надання в оренду для будівництва індивідуальних гаражів - землі житлової та громадської забудови  із земель міської ради (додаток 16).

13. Надати дозвіл громадянці на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з «для городництва – землі сільськогосподарського призначення» на «для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення» із земель міської ради з метою передачі у власність (додаток 17).

14. Внести зміни до п. 6 рішення 32-ої сесії Хмельницької міської ради від 26.06.2019 року № 49, замінивши слова та цифри: «6. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради з метою передачі у власність (додаток 8)» на слова та цифри: «6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення з «для городництва – землі сільськогосподарського призначення» на «для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення» із земель міської ради з метою передачі у власність (додаток 8)» з відповідними змінами в додатку 8, згідно зі зверненням Савіцької І.Л.

15. Визнати таким, що втратив чинність п. 2 додатку 1 до рішення 25-ої сесії Хмельницької міської ради від 10.10.2018 року № 68, у зв’язку з відчуженням гаража (договір купівлі-продажу від 07.06.2019 року № 1777), та згідно зі зверненням Новіцької Г.В.

16. Гаражному кооперативу «СПІВДРУЖНІСТЬ» привести у відповідність до чинного законодавства правоустановлюючі документи на земельну ділянку.

17. Гаражному кооперативу «АВІАТОР» привести у відповідність до чинного законодавства правоустановлюючі документи на земельну ділянку.

18. Гаражному кооперативу «НОВАТОР» привести у відповідність до чинного законодавства правоустановлюючі документи на земельну ділянку.

19. Гаражному кооперативу «АВТОЛЮБИТЕЛЬ» в установленому порядку звернутись до відповідних органів для внесення змін в договір оренди землі.

20. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

21. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О. Симчишин

 

Додаток 1

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

юридичних осіб, яким припиняється право постійного користування частинами земельної ділянки та  громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів з метою передачі у спільну сумісну власність

№ п/п

Назва юридичних осіб, яким припиняється  право постійного користування земельними ділянками,  їх юридична адреса

Місце розташування земельної ділянки, на яку припиняється право постійного користування частиною земельної ділянки

Площа

земельної ділянки, на яку припиняється право постійного користування, м2

Прізвище, ім’я, по-батькові громадянина, якому надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельної ділянки

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж

Площа земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж, м2

1.

Гаражне товариство «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

23

ВАСИЛИШИНА Тетяна Василівна

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4, бокс 479,

-

23

ВАСИЛИШИН Вадим Вікторович

2.

Гаражне товариство «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

25

БЕРДЕГА Антоніна Миколаївна

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4, бокс 404,

-

25

БЕРДЕГА Олександр Дмитрович

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 2

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

юридичних осіб, яким припиняється право постійного користування частинами земельної ділянки та  громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів з метою передачі у власність

№ п/п

Назва юридичних осіб, яким припиняється право постійного користування земельними ділянками,  їх юридична адреса

Місце розташування земельної ділянки, на яку припиняється право постійного користування частиною земельної ділянки

Площа земельної ділянки, на яку припиняється право постійного користування, м2

Прізвище, ім’я, по-батькові громадянина, якому надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельної ділянки

Місце розташування земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж

Площа земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж, м2

1.

Гаражний кооператив «АВІАТОР»

м. Хмельницький,

прв. Болбочана, 2/1

Гаражний кооператив «АВІАТОР»

м. Хмельницький,

прв. Болбочана

28

ПРОЦЮК Петро Петрович

Гаражний кооператив «АВІАТОР»

м. Хмельницький,

прв. Болбочана, 2/1,

блок В, бокс 21,

-

28

2.

Гаражний кооператив «АВІАТОР»

м. Хмельницький,

прв. Болбочана, 2/1

Гаражний кооператив «АВІАТОР»

м. Хмельницький,

прв. Болбочана

29

РАЙЧУК Олександр Олександрович

Гаражний кооператив «АВІАТОР»

м. Хмельницький,

прв. Болбочана, 2/1,

блок А, бокс 1А

29

3.

Гаражний кооператив «АВІАТОР»

м. Хмельницький,

прв. Болбочана, 2/1

Гаражний кооператив «АВІАТОР»

м. Хмельницький,

прв. Болбочана

23

ЩЕПАНЮК Павло Феліксович

Гаражний кооператив «АВІАТОР»

м. Хмельницький,

прв. Болбочана, 2/1, блок А, бокс 2А

23

4.

Гаражне товариство «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

25

ПАВЛУНІК Віктор Федорович

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4, бокс 399,

-

25

5.

Гаражне товариство «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

25

БОЙКО Василь Антонович

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4, бокс 365,

-

25

6.

Гаражне товариство «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

25

ДАНИЛЬЧУК Марія Іванівна

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4, бокс 42,

-

25

7.

Гаражне товариство «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4

25

ЧЕНАШ Володимир Сігізмундович

 

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 13/4, бокс 18,

-

25

8.

Гаражне товариство «НОВАТОР»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17

Гаражний кооператив «НОВАТОР»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17

21

ШИЛОВСЬКИЙ Андрій Анатолійович

Гаражний кооператив «НОВАТОР»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17, блок 11, бокс 490,

-

21

9.

Гаражне товариство «НОВАТОР»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17

Гаражний кооператив «НОВАТОР»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17

21

ДАВИДОВ Олександр Іванович

Гаражний кооператив «НОВАТОР»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17, блок 8, бокс 352,

-

21

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 3

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

юридичних осіб, яким припиняється право постійного користування частинами земельної ділянки та  громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів з метою надання в оренду

№ п/п

Назва юридичних осіб, яким припиняється  право постійного користування земельними ділянками,  їх юридична адреса

Місце розташування земельної ділянки, на яку припиняється право постійного користування частиною земельної ділянки

Площа земельної ділянки, на яку припиняється право постійного користування, м2

Прізвище, ім’я, по-батькові громадянина, якому надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельної ділянки

Місце розташування земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж

Площа земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж, м2

1.

Гаражне товариство «НОВАТОР»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17

Гаражний кооператив «НОВАТОР»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17

23

ХАРИТОНОВ Сергій Васильович

Гаражний кооператив «НОВАТОР»

м. Хмельницький,

вул. Тернопільська, 17, блок 1, бокс 12,

-

23

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 4

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

юридичних осіб, яким припиняється право оренди частиною земельної ділянки та  громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів з метою передачі у власність

№ п/п

Назва юридичних осіб, яким припиняється  право оренди частинами земельної ділянки,  їх юридична адреса

Місце розташування земельної ділянки, на яку припиняється право оренди частини земельної ділянки

Площа земельної ділянки, на яку припиняється право оренди, м2

Прізвище, ім’я, по-батькові громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів відведення земельних  ділянок

Місце розташування земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення проекту відведення

Площа земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення проекту відведення, м2

1.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

22

ПАСІЧНИК Анатолій Васильович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  Б, бокс 10

22

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 5

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

юридичних осіб, яким припиняється право оренди частиною земельної ділянки та  громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів з метою передачі у спільну сумісну власність

№ п/п

Назва юридичних осіб, яким припиняється  право оренди частинами земельної ділянки, їх юридична адреса

Місце розташування земельної ділянки, на яку припиняється право оренди частини земельної ділянки

Площа земельної ділянки, на яку припиняється право оренди, м2

Прізвище, ім’я, по-батькові громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів відведення земельних  ділянок

Місце розташування земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення проекту відведення

Площа земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення проекту відведення, м2

1.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

98

АНДРІЮК Андрій Андрійович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  Г, бокс 1/1

98

ЛАПШЕНКОВА Зінаїда Феліксівна

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 6

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

юридичних осіб, яким припиняється право оренди частиною земельної ділянки та  громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів з метою передачі у власність

№ п/п

Назва юридичних осіб, яким припиняється  право оренди частинами земельної ділянки,  їх юридична адреса

Місце розташування земельної ділянки, на яку припиняється право оренди частини земельної ділянки

Площа земельної ділянки, на яку припиня-ється право оренди, м2

Прізвище, ім’я, по-батькові громадянина, якому надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельної ділянки

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж

Площа земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), м2

1.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

28

ВАШТУН Віктор Олександрович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  В, бокс 38,

-

28

2.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

29

ВАШТУН Віктор Олександрович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  В, бокс 39,

-

29

3.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

28

ОНИЩУК Олександр Анатолійович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  В, бокс 37,

-

28

4.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

59

БАБІЙ Денис Феліксович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  Г, бокс 13,

-

59

5.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

59

ВЕНГЕР Ігор Миколайович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  Г, бокс 12,

-

59

6.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

100

КУПЧИНСЬКА Наталія Вікторівна

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  Б, бокс 37,

-

100

7.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

30

МАГАЛЯС Микола Якович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  Г, бокс 4,

-

30

8.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

90

ПРИСЯЖНИЙ Олександр Петрович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  Д, бокс 7,

-

90

9.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

64

ТОДОРОВА Лариса Іванівна

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  А, бокс 17,

-

64

10.

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький,

вул. Купріна, 64

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

 

27

НОВИЦЬКИЙ Руслан Григорович

Гаражний кооператив «АВТОЛЮБИТЕЛЬ»

м. Хмельницький

вул. Купріна, 64

блок  В, бокс 43,

-

27

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 7

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради з метою передачі у власність

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа, м2

Підстава

1.

КРАВЧУК Антоніна Олександрівна

м. Хмельницький,

вул. Ушицька, 3

600

лист управління  земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від  27.03.2018 року  № 529/02-14

лист управління  земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від  01.06.2018 року  № К/3651-04-18

номер у загальному списку черговості 640

2.

ОСТАПЧУК Віктор Вікторович

м. Хмельницький,

вул. Тернавська, 11

600

лист управління  земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від  31.05.2019 року № О/2661-04-1931/02-14

лист управління  земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від  14.06.2019 року  № О/4082-04-19

витяг з протоколу засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від 10.05.2019 року № 82

посвідчення інваліда 1-ої групи від 27.12.2018 року серія Є № 010961

номер у загальному списку черговості 14651, в списку учасників АТО 2628

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 8

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради з метою передачі у власність

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа, м2

Підстава

1.

КОЛЕСНИК Лілія Вікторівна

м. Хмельницький,

вул. Прифермська, 2

600

витяг з протоколу засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від 08.08.2018 року № 66

витяг з протоколу засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від 22.03.2019 року № 79

лист управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 23.04.2019 року № 596/03-14

2.

КРАВЧУК Сергій Володимирович

м. Хмельницький,

вул. Прифермська

600

посвідчення учасника бойових дій від 16.02.2016 року серія УБД № 094028

свідоцтво про народження від 04.06.1991 року серія ІІІ-ТП № 392936

3.

МЕЛЬНИК Михайло Степанович

м. Хмельницький,

вул. Успенська, 88

2317

свідоцтво про право на спадщину за законом від 13.11.2006 року № 3-3038

архівний витяг з земельної шнурової книги Хмельницького районного агропромислового об’єднання с. Ружична (1975 рік) від 21.01.2019 року № М-99/01.01-14/2019

виписка з погосподарської книги № 7 Ружичнянської сільської ради за 1977-1979 р.р.

4.

СТАШУК Вадим Володимирович

м. Хмельницький,

вул. Щерби, 26-А

220

договір купівлі-продажу від 19.01.2018 року № 69

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 24.06.2019 року № 817/02-17

5.

МАРЧУК Едуард Валерійович

м. Хмельницький,

вул. Короленка, 96

214

договір купівлі-продажу житлового будинку від 12.10.2012 року № 3-3187

договір купівлі-продажу земельної ділянки від 20.10.2012 року № 3-3184

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 02.08.2019 року № 974/02-17

6.

СМЯЛОВСЬКИЙ Руслан Антонович

м. Хмельницький,

прв. Зенітний, 8/1-А

45

договір купівлі-продажу земельної ділянки від 12.08.2016 року № 7020

договір про поділ майна в натурі житлового будинку з надвірними будівлями від 15.06.2017 року № 3365

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 07.08.2019 року № 992/02-14

7.

СОВА Валентина Василівна

м. Хмельницький,

вул. Корольова, 34

2521

договір дарування будинку від 12.02.2003 року № 349

рішення 14-ої сесії Хмельницької міської ради від 12.11.2003 року № 20

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 9

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради з метою передачі у власність

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа, м2

Підстава

1.

КАСЯНЧУК Віктор Вікторович

м. Хмельницький,

садівниче товариство «Радуга»

290

витяг з протоколу зборів уповноважених про затвердження рішення правління садівничого товариства «Радуга» від 17.03.2018 року № 7

2.

ПШЕНИЧНИЙ Микола Миколайович

м. Хмельницький,

садівниче товариство «Садовод»

600

витяг з протоколу загальних зборів садівничого товариства «Садовод» № 2 від 04.11.2017 року

3.

ЛОБОДА Олексій Михайлович

м. Хмельницький,

обслуговуючий кооператив «Керамік»

400

витяг з протоколу загальних зборів членів обслуговуючого кооперативу «Керамік» про затвердження рішення правління обслуговуючого кооперативу «Керамік» від 16.02.2019 року № 2

4.

НОВІКОВА Наталія Віталіївна

м. Хмельницький,

садівниче товариство інвалідів «Надія-3»

600

витяг з протоколу загальних зборів садівничого товариства інвалідів «Надія-3» від 26.08.2007 року № 1

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 10

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та  громадської забудови із земель міської ради з метою передачі у власність

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа, м2

1.

ЖИЛЮК Вадим Володимирович

м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 85/1

21

2.

ІВАХ Світлана Петрівна

м. Хмельницький, вул. Гарнізонна, 16/3, гаражний кооператив «Раково-2», блок 15Б, бокс 37

52

3.

ОЛІЙНИК Микола Гнатович

м. Хмельницький, вул. Курчатова, 56, гаражний кооператив «Таврія»,

блок В, бокс 12

22

4.

СЛОБОДНЮК Олександр Іванович

м. Хмельницький, вул. Курчатова, 56, гаражний кооператив «Таврія»,

блок В, бокс 5

22

5.

КАШПЕРУК Володимир Степанович

м. Хмельницький, вул. Курчатова, 56, гаражний кооператив «Таврія»,

блок Б, бокс 5

23

6.

КАШПЕРУК Володимир Степанович

м. Хмельницький, вул. Курчатова, 56, гаражний кооператив «Таврія»,

блок Б, бокс 4

41

7.

СЬОМКА Юрій Гордійович

м. Хмельницький, вул. Курчатова, 56, гаражний кооператив «Таврія»,

блок В, бокс 14

22

8.

ШЕВЧУК Василь Митрофанович

м. Хмельницький, вул. Курчатова, 56, гаражний кооператив «Таврія»,

блок В, бокс 40

22

9.

ЗАСЛОЦЬКИЙ Анатолій Йосипович

м. Хмельницький, вул. Заводська, 61/2, бокс 5

22

10.

КОБЯЛКО Володимир Олександрович

м. Хмельницький, вул. Козацька, 61/3-А, бокс 18

23

11.

КУРБАСОВА Марина Михайлівна

м. Хмельницький, вул. Козацька, 61/3-А, бокс 15

24

12.

ЛОЗИНА Василь Іванович

м. Хмельницький, вул. Козацька, 61/3-А, бокс 7

18

13.

МОРОЗ Павло Степанович

м. Хмельницький, вул. Козацька, 61/3-А, бокс 16

24

14.

НАВЕРНЮК Юрій Дмитрович

м. Хмельницький, вул. Козацька, 61/3-А, бокс 6

18

15.

РАПАЦЬКИЙ Микола Володимирович

м. Хмельницький, вул. Чорновола, 159/2, громадська організація «Об’єднання автолюбителів «Раково-1», блок 8, бокс 86

36

16.

ГОРВАТ Тетяна Євстафіївна

м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 12/3, гаражний кооператив «Університетський», блок Д, бокс 89

28

17.

ДЗЯВОРУК Майя Іванівна

м. Хмельницький, вул. Курчатова, 56, гаражний кооператив «Таврія»,

блок Б, бокс 6

23

18.

ДЗЯВОРУК Майя Іванівна

м. Хмельницький, вул. Курчатова, 56, гаражний кооператив «Таврія»,

блок Б, бокс 8

23

19.

ШЕЛЕГЕДА Борис Іванович

м. Хмельницький, в дворі будинку по вул. Кам’янецькій, 64

23

20.

ДІДОРА Григорій Михайлович

м. Хмельницький, вул. Чорновола, 176/1-Г, бокс 3

26

21.

КАРПОВ Василь Васильович

м. Хмельницький, вул. Чорновола, 176/1-Г, бокс 4

26

22.

ПИЛИПЧУК Сергій Олександрович

м. Хмельницький, вул. Чорновола, 159/2, громадська організація «Об’єднання автолюбителів «Раково-1», блок 8, бокс 133

36

23.

ХВОСТАЧ Ігор Миколайович

м. Хмельницький, вул. Чорновола, 176/1-Г, бокс 2

32

24.

ЛЕВЧУК Анна Іванівна

м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 22-А, бокс 3

22

25.

САПАРОВ Олександр Володимирович

м. Хмельницький, вул. Чорновола, 159/2, громадська організація «Об’єднання автолюбителів «Раково-1», блок 8, бокс 132

30

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 11

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради з метою передачі в оренду

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа, м2

1.

ЧЕРЕШНЯ Галина Володимирівна

м. Хмельницький,

вул. Вокзальна

311

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 12

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельних ділянок для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради з метою передачі у власність

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Площа, м2

Підстава

1

ЛАХМАЙ Валентина Іллічна

м. Хмельницький,

вул. Гоголя, 65/1,

 -

319

свідоцтво про право на спадщину за законом від 23.04.2002 р. №1-1163

угода від 23.04.2002 р. №1-1166

рішення Хмельницького міськрайонного суду від 20.03.2013 р., справа №2218/4453/2012

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 13

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради з метою передачі у власність

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Площа, м2

1.

БАЛАК Анатолій Петрович

м. Хмельницький, прв. Гагаріна, 12, гаражний кооператив «Центральний», блок 8, бокс 22,

-

21

2.

БОЙЦУН Володимир Станіславович

м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, гаражний масив «Золотий колос», блок 4, бокс 7,

6810100000:09:005:0220

26

3.

ЗАХОЖИЙ Андрій Іванович

м. Хмельницький, вул. Гарнізонна, 16/3, гаражний кооператив «Раково-2», блок 15А, бокс 20,

-

24

4.

КОВАЛЬЧУК Віталій Казимирович

м. Хмельницький, гаражний масив по прв. Малиновому, 

блок Д, бокс 9,

-

25

5.

ЛУКАСИК Вацлав Вацлавович

м. Хмельницький, прс. Миру, 65/4-А, гаражний кооператив «Довіра», блок 19, бокс 65,

-

23

6.

МАЙСТРУК Тамара Миколаївна

м. Хмельницький, вул. Бандери, 57/2, гаражний кооператив «Рибалко», блок Б, бокс 62,

-

21

7.

МАРТИНЧУК Наталія Олександрівна

м. Хмельницький, прв. Малиновий, 10, гаражний кооператив «Піонерський», блок 12, бокс 27,

-

26

8.

НІКІТЮК Неля Володимирівна

м. Хмельницький, вул. Бандери, 57/2, гаражний кооператив «Рибалко», блок К, бокс 69,

-

33

9.

НОСИЧ Альона Русланівна

м. Хмельницький, прс. Миру, 102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок Е, бокс 5,

-

22

10.

РИЖУК Олександр Віталійович

м. Хмельницький, вул. Свободи, 22, бокс 7,

-

23

11.

ЯЦИШИН Анатолій Іванович

м. Хмельницький, прв. Малиновий, 10, гаражний кооператив «Піонерський», блок 16, бокс 63,

-

22

12.

ЗЮБІН Костянтин Едуардович

м. Хмельницький, вул. Гарнізонна, 16/3, гаражний кооператив «Раково-2», блок 28, бокс 18,

-

26

13.

ОКСАНЮК Анатолій Петрович

м. Хмельницький, вул. Бандери, 63/1Б, гаражний кооператив «Мир», блок Д, бокс 57,

-

20

14.

ЛОЗЯНИЙ Петро Федорович

м. Хмельницький, прс. Миру, 71/4, гаражний кооператив «Мирний», блок 13, бокс 1,

-

23

15.

ШПОТА Петро Іванович

м. Хмельницький, прв. Малиновий, 10, гаражний кооператив «Піонерський», блок 21, бокс 59,

-

23

16.

КОВАЛЬЧУК Марія Іванівна

м. Хмельницький, гаражний масив по прв. Малиновому,

блок В,  бокс 15,

-

24

17.

ПИСАРЕНКО Василь Анатолійович

м. Хмельницький, вул. Щедріна, 9/1, гаражний кооператив «Дубово»,

блок 1, бокс 17,

-

21

18.

ЧОРНОЛУЦЬКА Тетяна Степанівна

м. Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 21/2, гаражний кооператив «Електроніка», блок Б, бокс 53,

6810100000:37:001:0301

24

19.

ШТЕЛЬМАХ Микола Олексійович

м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 13/3, гаражний кооператив «Безпека», блок 1, бокс 8,

-

22

20.

ДОВЖНИЙ Микола Миколайович

м. Хмельницький, вул. Кропивницького, блок А, бокс 7,

-

21

21.

ОЛЕХОВ Іван Петрович

м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 12/3, гаражний кооператив «Університетський», блок Б, бокс 34,

-

23

22.

ЧЕСЬКА Наталія Миколаївна

м. Хмельницький, прв. Гагаріна, 12, гаражний кооператив «Центральний», блок 3, бокс 25,

-

24

23.

МАХЛАКОВА Ганна Василівна

м. Хмельницький, вул. Щедріна, 9/1, гаражний кооператив «Дубово», блок 3, бокс 6,

-

21

24.

БОДНАР Вадим Валентинович

м. Хмельницький, прс. Миру, 102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок Б, бокс 26,

6810100000:18:002:0334

26

25.

ЛИСАК Михайло Іванович

м. Хмельницький, гаражний масив по прв. Малиновому,

блок 21,  бокс 42,

-

25

26.

ПІНІН Олександр Васильович

м. Хмельницький, вул. Гарнізонна, 16/3, гаражний кооператив «Раково-2», блок 4, бокс 11,

-

22

27.

СОБОКАР Валерій Олександрович

м. Хмельницький, вул. Бандери, 63/1Б, гаражний кооператив «Мир», блок Г, бокс 16,

-

22

28.

ГУРА Юрій Петрович

м. Хмельницький, вул. Гарнізонна, 16/3, гаражний кооператив «Раково-2», блок 18, бокс 25,

-

24

29.

КАМАК Анатолій Петрович

м. Хмельницький, гаражний масив по вул. Марка Кропивницького, блок Б, бокс 18,

-

21

30.

ПОТАПЧУК Євген Михайлович

м. Хмельницький, прв. Гагаріна, 12, гаражний кооператив «Центральний», блок 10, бокс 29,

-

30

31.

ЧЕРНУШЕН Павло Павлович

м. Хмельницький, вул. Бандери, 34/1, гаражний кооператив «Ключ-13», блок 2, бокс 71,

-

21

32.

ДМИТРУК Анатолій Іванович

м. Хмельницький, вул. Степанкова, гаражний кооператив «Західний», блок 7, бокс 31,

-

24

33.

ДОРОШЕНКО Дмитро Леонідович

м. Хмельницький, вул. Гарнізонна, 16/3, гаражний кооператив «Раково-2», блок 29, бокс 5,

-

26

34.

ДОРОШЕНКО Леонід Іванович

м. Хмельницький, вул. Гарнізонна, 16/3, гаражний кооператив «Раково-2», блок 2, бокс 21,

-

23

35.

ОЛЕШКО Оксана Степанівна

м. Хмельницький, вул. Кропивницького, блок А, бокс 6,

-

21

36.

КОНОПКО Петро Петрович

м. Хмельницький, вул. Бандери, 82/3, гаражний кооператив «Озерний-М», блок 1, бокс 25,

6810100000:17:001:0328

24

37.

МОЛЧАНЮК Андрій Васильович

м. Хмельницький, прс. Миру, 36/1, споживчий неприбутковий гаражний кооператив «Темп» по охороні та експлуатації гаражів для зберігання транспортних засобів, блок 23, бокс 804,

-

22

38.

БАРАНОВСЬКИЙ Валентин Валентинович

м. Хмельницький, прс. Миру, 102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок З, бокс 19,

-

27

39.

ЗАЙЦЕВА Тетяна Петрівна

м. Хмельницький, прс. Миру, 102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок Б, бокс 35,

-

26

40.

ВАНІВСЬКИЙ Іван Іванович

м. Хмельницький, прв. Гагаріна, 12, гаражний кооператив «Центральний», блок 9, бокс 37,

-

18

41.

МАКАРОВА Галина Іванівна

м. Хмельницький, прв. Гагаріна, 12, гаражний кооператив «Центральний», блок 12, бокс 8,

-

21

42.

АЛЄКСЄЄВА Валентина Григорівна

м. Хмельницький, прс. Миру, 71/4, гаражний кооператив «Мирний», блок 2, бокс 12,

-

27

43.

ДАНЧУК Віктор Дмитрович

м. Хмельницький, прв. Тракторний, 31/1, гаражний кооператив «Енергія», блок 5, бокс 100,

6810100000:06:002:0290

24

44.

КАШТАН Майя Леонідівна

м. Хмельницький, прв. Гагаріна, 12, гаражний кооператив «Центральний», блок 1, бокс 11,

6810100000:01:008:0755

29

45.

КЛІМУШКІН Геннадій Васильович

м. Хмельницький, вул. Чорновола, 159/2, громадська організація «Об’єднання автолюбителів «Раково-1», блок 5, бокс 20,

-

22

46.

ФУТОРНИЙ Василь Васильович

м. Хмельницький, прс. Миру, 102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок Ж, бокс 30,

-

24

47.

СИДОРУК Людмила Григорівна

м. Хмельницький, прс. Миру, 102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок Ж, бокс 1,

-

22

48.

СКРИГУЛЬ Микола Іванович

м. Хмельницький, вул. Гарнізонна, 16/3, гаражний кооператив «Раково-2», блок 27, бокс 28,

-

28

49.

КАМІНСЬКИЙ Іван Вікторович

м. Хмельницький, прс. Миру, 71/4, гаражний кооператив «Мирний», блок 2, бокс 39,

-

26

50.

ХОМЕНКО Михайло Ілліч

м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 4/4А, гаражний кооператив «Захисник-2009», блок 2, бокс 4,

-

21

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 14

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельних ділянок для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради з метою передачі у спільну сумісну власність

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Площа, м2

Підстава

1.

ЛІТВІНОВА Ніна Іванівна

м. Хмельницький,

вул. Гагаріна, 23,

-

202

договір купівлі-продажу нерухомого майна від 26.06.1998 року № 43

довідка Хмельницького бюро технічної інвентаризації від 21.02.2018 року № 120/01-14

договір купівлі-продажу 47/100 частин житлового будинку від 29.01.1988 року № 3-251

ГОРБАТЮК Лариса Едуардівна

2.

ГАЛУЗІНСЬКИЙ Олександр Олександрович

м. Хмельницький,

вул. Підкалинна, 30,

-

900

рішення виконкому Хмельницької міської ради від 21.03.1991 року № 58-В

договір дарування від 18.01.1999 року № 154

довідка ФОП Рогожі В.М. про технічний опис об’єкта нерухомого майна від 12.08.2019 року

ГАЛУЗІНСЬКИЙ Валерій Олександрович

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 15

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради з метою передачі у спільну сумісну власність

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Площа, м2

1.

КРАВЧУК Юлія Олександрівна

м. Хмельницький, вул. Степанкова, гаражний кооператив «Західний», блок 8, бокс 12,

-

23

КРАВЧУК Леонтина Станіславівна

2.

РУДЕНКО Микола Костянтинович

м. Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 21/2, гаражний кооператив «Електроніка», блок Д, бокс 47,

-

29

РУДЕНКО Сергій Миколайович

БИЧКІВСЬКА Катерина Миколаївна

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 16

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та погоджується відновлення меж земельних ділянок для  будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради з метою надання в оренду

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Площа, м2

1.

КРІЛЬ Петро Іванович

м. Хмельницький, вул. Бандери, 57/2, гаражний кооператив «Рибалко»,

блок В, бокс 70,

-

21

2.

ГРОМИК Ірина Михайлівна

м. Хмельницький, прс. Миру, 102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок Е, бокс 11,

-

24

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

 

Додаток 17

до рішення сесії міської ради

від  09.10.2019 р. №53

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення з «для городництва – землі сільськогосподарського призначення» на «для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення» із земель міської ради з метою передачі у власність

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа, м2

Підстава

1.

ІЛЬНИЦЬКА Ніна Георгіївна

м. Хмельницький,

вул. Гончарова, 10/1А

434

витяг з протоколу засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від 09.08.2019 року № 88

 

Секретар міської ради М. Кривак

Завідувач юридичного відділу Л. Демчук

В.о. начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи Л. Матвеєва

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!