Рішення міської ради

Про припинення права користування частинами земельних ділянок та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, іноземній громадянці, внесення змін та втрату чинності

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять четвертої сесії

№29 від 24.04.2013 р.

 

 

Про припинення права користування частинами земельних ділянок та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, іноземній громадянці, внесення змін та втрату чинності

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, депутатів міської ради Савчука В.Д. та Швеця В.Ф., керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м.Хмельницького, затвердженого рішенням 3-ої сесії Хмельницької міської ради від 27.09.2006р. №16, рішенням 29-ої сесії Хмельницької міської ради від 28.10.2009р. №20 «Про землі для ведення особистого селянського господарства та городництва, право розпорядження якими належить Хмельницькій міській раді», Законом України “Про землеустрій”, Земельним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування частиною земельної ділянки загальною площею 30 м2 із площі 8719 м2 об’єднанню автолюбителів «КОРДОН» Академії Прикордонних військ України, частиною земельної ділянки загальною площею 24 м2 із площі 32000 м2 гаражному кооперативу «ЕЛЕКТРОНІКА» Хмельницького заводу Катіон, частиною земельної ділянки загальною площею 24 м2 із площі 30703 м2 гаражному товариству «СПІВДРУЖНІСТЬ» та надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради громадянам (додаток 1).

2. Припинити право оренди частини земельної ділянки загальною площею 1000 м2 із площі 23400 м2 Відкритому акціонерному товариству «ХМЕЛЬНИЦЬКЗАЛІЗОБЕТОН» та надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель міської ради - землі житлової та громадської забудови (додаток 2).

3. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам:

3.1. для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), які одержали житлові будинки по спадщині, в дар, згідно договору купівлі-продажу, свідоцтва про право власності на житловий будинок, обміну та рішення суду - землі житлової та громадської забудови (додаток 3);

3.2. для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель міської ради - землі житлової та громадської забудови (додаток 4);

3.3. для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 5);

3.4. для городництва – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 6);

3.5. для ведення садівництва - землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 7);

3.6. для будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 8).

4. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для передачі у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови (додаток 9).

5. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для передачі в оренду:

5.1. для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради (додаток 10);

5.2. для будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 11).

6. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам для передачі в спільну оренду для будівництва індивідуального гаража – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради (додаток 12).

7. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам та іноземним громадянам для передачі у спільну оренду для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови (додаток 13).

8. Внести зміни до п.19 додатку 8 до рішення 15-ої сесії Хмельницької міської ради від 29.02.2012р. №31, у графі: “Прізвище, ім’я, по-батькові” замінивши слова та цифри: “СУЩУК Ганна Сергіївна” на слова та цифри: “Цимбалюк Ганна Сергіївна”, згідно зі зверненням Цимбалюк Г.С. та копією свідоцтва про шлюб від 25.12.2011р. Серія 1-БВ №092645.

9. Визнати таким, що втратив чинність:

9.1. п.1 додатку 6 до рішення 40-ої сесії Хмельницької міської ради від 03.11.2010р. №52, у зв’язку з укладенням договору дарування 1/4 частини гаража від 21.08.2012р. №521 та зверненням Грубої А.А.;

9.2. п.1 додатку 4 до рішення 14-ої сесії Хмельницької міської ради від 11.01.2012р. №14, у зв’язку зі смертю Черепухи М.В., свідоцтвом про право власності від 30.07.2012р., свідоцтвом про право на спадщину за законом від 26.09.2012р. №1-7859, свідоцтвом про право на спадщину за законом від 28.11.2012р. №1-2360 та зверненням Черепухи Н.М., Черепухи С.М. та Бялковської М.Й.

10. Об’єднанню автолюбителів «КОРДОН» Академії Прикордонних військ України в установленому порядку звернутися до відповідних органів для внесення змін в Державний акт на право постійного користування землею.

11. Гаражному кооперативу «ЕЛЕКТРОНІКА» в установленому порядку звернутися до відповідних органів для внесення змін в Державний акт на право користування землею.

12. Гаражному товариству «СПІВДРУЖНІСТЬ» в установленому порядку звернутися до відповідних органів для внесення змін в Державний акт на право постійного користування землею.

13. Відкритому акціонерному товариству «ХМЕЛЬНИЦЬКЗАЛІЗОБЕТОН» в установленому порядку звернутися до відповідних органів для внесення змін в договір оренди землі.

14. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

15. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник

 

Додаток 1

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

юридичних осіб, яким припиняється право постійного користування частинами земельної ділянки та громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів:

№ п/п

Назва юридичної особи, якій припиняється право постійного користування частинами земельної ділянки, її юридична адреса

Місце розташування земельної ділянки, на яку припиняється право постійного користування її частиною

Площа земельної ділянки, на яку припи-няється право постійного корис-тування,

м2

Прізвище, ім’я, по-батькові громадяни-на, якому надається дозвіл на розроблення проекту відведен-ня земельної ділянки

Місце розташування земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення проекту відведення

Площа земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблен-ня проекту відведення, м2

1.

Об’єднання автолюбителів «КОРДОН» Академії прикордонних військ України

м.Хмельницький,

вул.Прибузька,34/1

Об’єднання автолюбителів «КОРДОН» Академії прикордонних військ України

м.Хмельницький,

вул.Прибузька,34/1

30

ШЕВЧУК Ігор Саверинович

Об’єднання автолюбителів «КОРДОН» Академії прикордонних військ України

м.Хмельницький,

вул.Прибузька,34/1,

блок Б, бокс 16

30

2.

Гаражний кооператив «ЕЛЕКТРОНІКА»

м.Хмельницький,

вул.Західно-Окружна,21/2

Гаражний кооператив «ЕЛЕКТРОНІКА» Хмельницького заводу «Катіон»

м.Хмельницький,

вул.Західно-Окружна,21/2

24

ГОЛУМБЬЄВСЬКА Олена Данилівна

Гаражний кооператив «ЕЛЕКТРОНІКА»

м.Хмельницький,

вул.Західно-Окружна,21/2,

блок З, бокс 16

24

3.

Гаражне товариство «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м.Хмельницький,

вул.Тернопільська,13/4

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»м.Хмельницький,

вул.Тернопільська, 13/4

24

КОСТЮК Тимофій Вікторович

Гаражний кооператив «СПІВДРУЖНІСТЬ»

м.Хмельницький,

вул.Тернопільська, 13/4, бокс 155

24

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 2

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

юридичних осіб, яким припиняється право оренди частин земельної ділянки та громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель міської ради - землі житлової та громадської забудови громадянам:

№ п/п

Назва юридичної особи, якій припиняється право оренди частинами земельної ділянки, її юридична адреса

Місце розташування земельної ділянки, на яку припиняється право оренди її частини

Площа земельної ділянки, на яку припи-няється право оренди,

м2

Прізвище, ім’я, по-батькові громадянина, якому надається дозвіл на розроблення проекту відведення  земельної ділянки

Місце розташування земельної ділянки, щодо якої надається дозвіл на розроблення проекту її відведення

Площа земельної ділянки, щодо якої надається  дозвіл на розроблення проекту її відведення, м2

1.

Відкрите акціонерне товариство «ХМЕЛЬНИЦЬК-ЗАЛІЗОБЕТОН»

м.Хмельницький,

вул.Чорновола,31

м.Хмельницький,

прв.Тракторний,35/1

1000

ТУЛУПОВ Андрій Миколайович

м.Хмельницький,

прв.Тракторний,35/3-Д

1000

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 3

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, які одержали житлові будинки по спадщині, в дар, згідно договору купівлі-продажу, свідоцтва про право власності на житловий будинок, обміну та рішення суду – землі житлової та громадської забудови:

 

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

Підстава

1

БАНІТ Зінаїда Прокопівна

м.Хмельницький,

вул.Жванецька,56

570

свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/6 частину житлового будинку від 19.01.1963р.

свідоцтво про право на спадщину за законом на 5/6 частин житлового будинку від 04.04.1987р. №3-1020

2.

БЕНЬКОВСЬКИЙ Олександр Броніславович

м.Хмельницький,

вул.Проскурівська,99

261

(в т.ч.

діл.1-222,

діл.2-39)

договір купівлі-продажу від 27.04.2005р. №1396

рішення Хмельницького міськрайонного суду від 11.03.2011р. (справа №2/2218/760/11)

ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 28.10.2011р. (справа №2/2218/760/11)

3.

БОНДАР Іван Федорович

м.Хмельницький,

прв.Київський,12/1

941

договір про надання у безстрокове користування земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку на праві особистої власності з житловою площею не більше 60 м2 від 06.02.1973р. №2-423

4.

ГАЛІВА Галина Іванівна

м.Хмельницький,

прв.Пугачова,14

550

свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 25.02.2002р. №1-578

5.

СЄРІКОВА Ніна Василівна

м.Хмельницький,

вул.Бегми,48/1

660

свідоцтво про право особистої власності від 10.01.1990р.

договір дарування земельної ділянки від 22.02.2010р. №237

договір дарування земельної ділянки від 22.02.2010р. №234

6.

КАПІТАНЧУК Василь Миколайович

м.Хмельницький,

вул.Заболотного,76

1000

свідоцтво про право особистої власності на житловий будинок від 30.03.1988р.

7.

МОЛОТАЙ Олександр Миколайович

м.Хмельницький,

вул.Верейського,43/1

839

договір дарування житлового будинку від 11.03.2003р. №1560

8.

СВІЩОВ Дмитро Олександрович

м.Хмельницький,

прз.Гоголя,10

272

(в т.ч.

діл.1-220, діл.2-52)

ухвала Хмельницького міськрайонного суду про затвердження мирової угоди від 25.12.2010р.

 

9.

БІДЮК Петро Болеславович

м.Хмельницький,

вул.Винниченка,83/1

600

свідоцтво про право особистої власності від 27.07.1987р.

довідка управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 07.08.2006р. №1/12-1377

10.

САВАРЧУК Олена Сергіївна

м.Хмельницький,

вул.Міцкевича,2

705

свідоцтво про право на спадщину за законом від 15.05.2012р. №2-439

11.

СВІЩОВ Володимир Олександрович

м.Хмельницький,

прз.Гоголя,10/1

272

мирова угода, затверджена ухвалою Хмельницького міськрайонного суду від 25.12.2010р.

витяг з протоколу засідання постійно діючої комісії з питань самочинного будівництва від 29.11.2012р. №16

12.

СТАРУК Василь Михайлович

м.Хмельницький,

вул.Профспілкова,

140/1

1000

(в т.ч.

діл.1-919, діл.2-81)

договір про поділ в натурі житлового будинку від 23.12.2012р. №6934

довідка управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 26.12.2012р. №3945/03-01-14

13.

ТОКАЙЧУК Тамара Кирилівна

м.Хмельницький,

вул.Красовського,9/1

557

дублікат договору про поділ в натурі нерухомого майна /ВМО №686400/ від 03.12.2009р. №3315, виданий взамін договору про поділ в натурі нерухомого майна від 26.11.2009р. №3263

довідка управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 03.10.2012р. №2553/03-01-14

14.

ЧЕКАН Віктор Болеславович

м.Хмельницький,

вул.Глібова,6

520

договір дарування від 19.06.2004р. №2790

15.

БАСАМАНОВИЧ Володимир Петрович

м.Хмельницький.

прв.2-й Мирний,31/2

1000

договір про поділ житлового будинку від 22.12.2011р. №1372 довідка управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 03.07.2012р. №1371/03-01-14

16.

ВАСИЛЬЄВА Катерина Степанівна

м.Хмельницький,

вул.Фурманова,9

637

свідоцтво про право на спадщину за законом від 14.01.2011р. №4-53

17.

ДУМАНСЬКА Людмила Ігор-Всеволодівна

м.Хмельницький,

вул.Пушкіна,29А

341

(в т.ч.

діл.1-333,

діл.2-8)

свідоцтво про право на спадщину за заповітом на 13/20 частин житлового будинку від 09.11.1978р. №1-3928

договір про встановлення порядку користування від 12.07.1991р. №1-3700

довідка управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 06.08.2012р. №1735/03-01-16

18.

КРІЛЬ Микола Сергійович

м.Хмельницький,

вул.Руданського,15

925

свідоцтво про право особистої власності на житловий будинок від 28.10.1987р.

19.

СОФІЯНЧУК Петро Іванович

м.Хмельницький,

вул.Боженка,5

1000

свідоцтво про право особистої власності на житловий будинок від 23.12.1985р.

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 4

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

Підстава

1.

ЗАБОЛОТНИЙ Валерій Миколайович

м.Хмельницький,

вул.Рильського,19

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 17.12.2012р. №З-8124-12

номер у загальному списку черговості 361

2.

КОРНЮХ Андрій Миколайович

м.Хмельницький,

вул.Рильського,17

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 17.12.2012р. №К-8123-12

номер у загальному списку черговості 365

3.

МОКРЕЦОВА Леся Тимофіївна

м.Хмельницький,

вул.Пчілки,6

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 25.12.2012р. №М/8707-04-12

номер у загальному списку черговості 394

4.

ПАНАСЮК Олексій Іванович

м.Хмельницький,

вул.Куліша,17

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 27.12.2012р. №П/8800-04-12

номер у загальному списку черговості 348

5.

СТЕПАНЕЦЬ Андрій Леонідович

м.Хмельницький,

вул.Рильського,15

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 17.12.2012р. №С-8128-12

номер у загальному списку черговості 371

6.

БАЛОБАН Раїса Карлівна

м.Хмельницький,

вул.Куліша,15

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 07.12.2012р. №3639/02-01-14

номер у загальному списку черговості 159

7.

БУРДАШ Олег Іванович

м.Хмельницький,

вул.Куліша,34

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 07.12.2012р. №3638/02-01-14

номер у загальному списку черговості 74, а в пільговому списку 17

8.

ДРОБОТ Олексій Васильович

м.Хмельницький,

вул.Стефаника,46

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 07.12.2012р. №3639/02-01-14

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 28.01.2013р. №Д/448-04-2013

номер у загальному списку черговості 191

9.

КАРПОВИЧ Василь Миколайович

м.Хмельницький,

вул.Стефаника,20

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 29.10.2012р. №К/6579-04-2012

номер у загальному списку черговості 411

10.

КИРИЛЬЦЕВА Людмила Михайлівна

м.Хмельницький,

вул.Яновського,41

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 21.11.2012р. №К/7644-04-12

номер у загальному списку черговості 362

11.

ЛОМОНОСОВ Михайло Васильович

м.Хмельницький,

вул.Хоткевича,9

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 30.11.2012р. №Л/7983-04-2012

номер у загальному списку черговості 465, а в пільговому списку 58

12.

МАРЧУК Галина Василівна

м.Хмельницький,

вул.Стефаника,42

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 07.12.2012р. №3639/02-01-14

номер у загальному списку черговості 193

13.

ПАЛАМАРЧУК Юлія Анатоліївна

м.Хмельницький,

вул.Яновського,59

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 30.11.2012р. №П/7979-04-2012

номер у загальному списку черговості 356

14.

ПЕРЕТЯТКО Іван Васильович

м.Хмельницький,

вул.Яновського,15

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 29.10.2012р. №П/6870-04-2012

номер у загальному списку черговості 401

15.

САВЧУК Григорій Антонович

м.Хмельницький,

вул.Зеньковського,56

1000

рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 08.07.1982р. №163/А

архітектурно-планувальне завдання від 08.12.1982р. №220

16.

СТОПНЯК Олег Олександрович

м.Хмельницький,

вул.Хоткевича,52

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 30.05.2011р. №1137/02-01-14

заява від 18.10.2012р. №С/6556-04-2012

номер у загальному списку черговості 218

17.

ФРЕЙ Ганна Зіновіївна

м.Хмельницький,

вул.Хоткевича,18

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 21.11.2012р. №Ф/7645-04-12

номер у загальному списку черговості 398

18.

СЕМЕНЕНКО Олег Миколайович

м.Хмельницький,

прв.Чубинського,1Б

510

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 21.02.2013р. №С/1475-04-13

номер у загальному списку черговості 344

19.

ЮРЧАК Олександр Олексійович

м.Хмельницький,

прв.Чубинського, 31/1

931

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

заява від 15.11.2012р. №Ю/7452-04-12

номер у загальному списку черговості 345

20.

ВИШНЬОВСЬКИЙ Олександр Юльянович

м.Хмельницький,

вул.Рильського,46

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 07.12.2012р. №3638/02-01-14

номер у загальному списку черговості 22, а в пільговому списку 5

21.

ПОДЛЮК Лілія Броніславівна

м.Хмельницький,

прв.Молодіжний,8

1000

протокол засідання постійно діючої комісії з питань самочинного будівництва від 29.11.2012р. №16

22.

ЧЕЛЯДІН Сергій Геннадійович

м.Хмельницький,

вул.Хоткевича,30

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 10.10.2012р. №2683/02-01-14

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 26.11.2012р. №Ч/7510-04-2012

номер у загальному списку черговості 373

23.

МУЛЯР Ляна Валеріївна

м.Хмельницький,

вул.Яновського,61

600

лист управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 07.12.2012р. №3639/02-01-14

номер у загальному списку черговості 206

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 5

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

Підстава

1.

КОСТИК Вікторія Станіславівна

м.Хмельницький,

вул.Ганжі,14

75

державний акт на право власності на земельну ділянку від 02.04.2008р. №010874200575

договір купівлі-продажу земельної ділянки від 18.05.2012р. №3748

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 18.02.2013р. №912/02-01-14

2.

КУІМОВА Віра Антонівна

м.Хмельницький,

прв.Першотравневий,4/1

78

державний акт на право власності на земельну ділянку від 12.11.2012р. №681010001004858

договір дарування земельної ділянки від 22.11.2012р. №4704

заява від 10.08.2012р. №3448

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 29.01.2013р. №502/02-01-14

3.

БОЙЧУК Андрій Ігорович

м.Хмельницький,

вул.Кам’янецька,183

400

договір дарування 1/2 частини житлового будинку від 21.12.2010р. №1441

рішення Хмельницького міського суду віл 11.07.2002р. (справа №2-6661/2002р.)

заява від 02.11.2012р. №1353

4.

МУЛЯР Євгенія Іванівна

м.Хмельницький,

вул.Яворницького,2

247

свідоцтво про право на спадщину за законом на 23/100 частини житлового будинку від 24.02.2012р. №4-233

заява від 09.02.2012р. №335

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 25.02.2013р. №1073/02-01-14

5.

САВЧУК Григорій Антонович

м.Хмельницький,

вул.Зеньковського,56

350

рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 08.07.1982р. №163/А

архітектурно-планувальне завдання від 08.12.1982р. №220

6.

ШИМАНСЬКА Цезарія Станіславівна

м.Хмельницький,

вул.Яворницького,2

143

рішення Хмельницького міськрайонного суду від 01.02.2011р. (справа №2-1627-2011р.)

рішення Хмельницького міськнарсуду від 26.10.1979р.

заява від 09.02.2013р. №334

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 25.02.2013р. №1072/02-01-14

7.

ТУРОВЕЦЬ Людмила Миколаївна

м.Хмельницький,

вул.Вайсера,55/1

363

державний акт на право власності на земельну ділянку від 02.10.2012р. №681010001004233

8.

ГУМЕНЮК Ганна Дмитрівна

м.Хмельницький,

вул.Гунашевського,35

250

державний акт на право власності на земельну ділянку від 22.02.2012р. №681010001001955

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 13.03.2013р. №1238/02-01-14

9.

КОЗАК Віталій Сергійович

м.Хмельницький,

вул.Веселкова,4

500

розпорядження районної державної адміністрації Хмельницької області від 04.07.2005р. №534/04-р

інвестиційний договір від 10.05.2005р. №12

угода про поступку договору від 07.08.2007р.

довідка управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 29.03.2012р. №711/03-01-14

10.

ОСАУЛЕНКО Ірина Сергіївна

м.Хмельницький,

вул.Молдавська,30/2

468

державний акт на право власності на земельну ділянку від 05.10.2009р. №010974201958

державний акт на право власності на земельну ділянку від 05.10.2009р. №010974201957

11.

СТАРУК Василь Михайлович

м.Хмельницький,

вул.Профспілкова,140/1

409

договір про поділ в натурі житлового будинку від 23.12.2012р. №6934

довідка управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 26.12.2012р. №3945/03-01-14

12.

КУШНІР Ганна Дмитрівна

м.Хмельницький,

вул.Кавказька,40

300

державний акт на право приватної власності на землю від 08.08.1994р. №01473

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 21.03.2013р. №1427/02-01-14

13.

ПОДЛЮК Лілія Броніславівна

м.Хмельницький,

прв.Молодіжний,8

500

протокол засідання постійно діючої комісії з питань самочинного будівництва від 29.11.2012р. №16

14.

АНТОНЮК Сергій Анатолійович

м.Хмельницький,

вул.Вінницьке шосе,35

140

державний акт на право власності на земельну ділянку від 20.12.2012р. №681010001005409

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 18.02.2013р. №911/02-01-14

15.

БОЙКО Катерина Анатоліївна

м.Хмельницький,

вул.Бегми,64

1000

свідоцтво про право на спадщину за законом від 18.11.1998р. №4-5919

державний акт на право власності на земельну ділянку від 23.08.2012р. №681010001003569

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 6

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

1.

ГАЄВСЬКА Юлія Геннадіївна

м.Хмельницький,

вул.Вишнева

763

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 7

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва - землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

Підстава

1.

ВАВРИНЮК Андрій Петрович

садівниче товариство «Ружичнянське»

877

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

2.

БАТУРКО Валентина Леонідівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

483

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

3.

ВОРОНЕЦЬКИЙ Віталій Словянович

садівниче товариство «Ружичнянське»

942

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

4.

ГАВРІЛОВА Надія Георгіївна

садівниче товариство «Ружичнянське»

995

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

5.

ГУМЕНЮК Тетяна Федорівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

729

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

6.

СТАДНІК Анатолій Олексійович

садівниче товариство «Ружичнянське»

969

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

7.

БАБІЙ Олексій Петрович

садівниче товариство «Ружичнянське»

1035

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

8.

КІТ Микола Анатолійович

садівниче товариство «Ружичнянське»

1200

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

9.

ПАСТУХ Сергій Володимирович

садівниче товариство «Ружичнянське»

937

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

10.

БІЛОГУБ Олена Олегівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

1194

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

11.

ДОБРОЛОВСЬКА Леся Дмитрівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

1136

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

12.

ДОБРОСКОКІНА Валентина Вікторівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

807

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

13.

КОВАЛЕНКО Галина Сергіївна

садівниче товариство «Ружичнянське»

1200

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

14.

КОЛІСНИК Віра Василівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

701

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

15.

КОРОЛЬЧУК Валентина Павлівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

325

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

16.

КОРОЛЬЧУК Галина Михайлівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

1200

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

17.

КУДЛА Лілія Володимирівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

1092

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

18.

ЛЕВАНДОВСЬКИЙ Олексій Петрович

садівниче товариство «Ружичнянське»

1200

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

19.

РЕПЧОНОК Галина Вікторівна

садівниче товариство «Ружичнянське»

808

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

20.

РЕПЧОНОК Назар Павлович

садівниче товариство «Ружичнянське»

719

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

21.

САНДРАЧУК Надія Тимофіївна

садівниче товариство «Ружичнянське»

783

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

22.

СТАДНІК Катерина Анатоліївна

садівниче товариство «Ружичнянське»

916

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

23.

ШВЕД Тетяна Анатоліївна

садівниче товариство «Ружичнянське»

701

протокол загальних зборів садівничого товариства «Ружичнянське» від 27.11.2012р. №2

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 8

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови із земель міської ради:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

1.

БОЙКО Анатолій Олександрович

м.Хмельницький, вул.Гарнізонна,4, бокс 17

20

2.

ВІКТОРОВ Віталій Роальдович

м.Хмельницький, вул.Чорновола,159/2, громадська організація «Об’єднання автолюбителів «Раково-1»», блок 4, бокс 36А

18

3.

ВОЗНА Світлана Іванівна

м.Хмельницький, прс.Миру,102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок Г, бокс 13

25

4.

ДУРАЧ Йосип Карлович

м.Хмельницький, вул.Кам’янецька, гаражний масив «Золотий колос», блок А, бокс 7

38

5.

КОНОПКО Валерій Володимирович

м.Хмельницький, вул.Гарнізонна,4, бокс 35

26

6.

МАТУЩАК Діна Федорівна

м.Хмельницький, прс.Миру,102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок Ж, бокс 51

25

7.

НЕВИДАНЧУК Михайло Петрович

м.Хмельницький, вул.Гарнізонна,4, бокс 3

28

8.

ПОЛЄВА Ніна Анатоліївна

м.Хмельницький, вул.Раскової,4А, гаражний кооператив «Дуброва», блок 1, бокс 30

20

9.

АНІКІНА Марія Афанасівна

м.Хмельницький, вул.Вокзальна,137, кооператив «Нева» по будівництву та експлуатації гаражів, блок 1, бокс 75

23

10.

ГРУБА Алла Андріївна

м.Хмельницький, вул.Заводська,61/1, бокс 2

21

11.

ДОМБРОВСЬКА Лілія Вікторівна

м.Хмельницький, прв.Гагаріна,12, гаражний кооператив «Центральний», блок 4, бокс 26

23

12.

ЗДИБЕЛЬ Борис Лаврович

м.Хмельницький, вул.Рибалка,82/3, гаражний кооператив «Озерний-М», блок 1, бокс 4

23

13.

КАЩИШЕНА Тамара Анатоліївна

м.Хмельницький, гаражний масив по прв.Піонерському, блок 21, бокс 56

25

14.

ОРЛОВА Людмила Іванівна

м.Хмельницький, прс.Миру,43, гаражний кооператив «Зв’язківець», блок Г, бокс 7

21

15.

БОГАЧЕВ Сергій Володимирович

м.Хмельницький, прс.Миру,43, гаражний кооператив «Зв’язківець», блок Б, бокс 37

21

16.

КАЧАЛАБА Петро Миколайович

м.Хмельницький, вул.Чорновола,159/2, громадська організація «Об’єднання автолюбителів «Раково-1», блок 4, бокс 40

21

17.

КИРИЛОВА Наталія Михайлівна

м.Хмельницький, вул.Водопровідна,48, блок А, бокс 30

24

18.

КОРОЛЮК Галина Мефодіївна

м.Хмельницький, вул.Пілотська,1/1

34

19.

ПІНЧУК Людмила Михайлівна

м.Хмельницький, вул.Водопровідна,48, блок А, бокс 29

24

20.

АЗАРОВ Володимир Семенович

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 17

26

21.

БОНДАР Анатолій Миколайович

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 2

17

22.

ВЕСЕЛОВСЬКИЙ Йосип Іванович

м.Хмельницький, прс.Миру,102/6, гаражно-будівельний кооператив «Дельта», блок Ж, бокс 50

24

23.

ВІТЮК Владислав Сергійович

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 10

18

24.

ГОРДІЦА Олександр Володимирович

м.Хмельницький, вул.Кам’янецька, гаражний масив «Золотий колос», блок 6, бокс 6

31

25.

ДЗЮБІЙ Алла Миколаївна

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 15

24

26.

ЗОЗУЛЯ Ольга Петрівна

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 21

23

27.

КАЧУР Василь Геннадійович

м.Хмельницький, прс.Миру,102/4, гаражний кооператив «Проспект», блок А, бокс 14

40

28.

КАШИРІН Ігор Михайлович

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 1

19

29.

КЛІЩ Олег Анатолійович

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 3

17

30.

КРАСОВСЬКИЙ Анатолій Григорович

м.Хмельницький, вул.Тернопільська,13/3, гаражний кооператив «Безпека», блок 10, бокс 17

27

31.

КУБОВ Микола Степанович

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 16

21

32.

МАЛІШЕВСЬКИЙ В’ячеслав Іванович

м.Хмельницький, по вул.Заводській,34/1А, блок А, бокс 5

36

33.

МЕЛЬНИК Ольга Вікторівна

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 11

19

34.

МЕРВА Станіслав Іванович

м.Хмельницький, по вул.Заводській,34/1А, блок А, бокс 3

34

35.

ОВОД Світлана Володимирівна

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 12

21

36.

ПАРАЩИН Андрій Миколайович

м.Хмельницький, по вул.Галана, блок А, бокс 1/1

27

37.

ПЛАЩОВИЙ Микола Миколайович

м.Хмельницький, у дворі будинку по вул.Купріна,10

24

38.

САВЧЕНКО Олександр Олексійович

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 4

17

39.

СІРООКИЙ Олег Георгійович

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 8

18

40.

СНІХОВСЬКИЙ Ігор Іванович

м.Хмельницький, вул.Тернопільська,13/3А, гаражний кооператив «Автопарк», блок 2, бокс 20

20

41.

СОКУРЕНКО Вікторія Анатоліївна

м.Хмельницький, по вул.Водопровідній,48, бокс 2

24

42.

СТАВИНОГА Олександр Сергійович

м.Хмельницький, прс.Миру,71/4, гаражний кооператив «Мирний» блок 3, бокс 23

30

43.

СТАВИНОГА Сергій Степанович

м.Хмельницький, прс.Миру,71/4, гаражний кооператив «Мирний», блок 2, бокс 6

26

44.

СТАВИЦЬКИЙ Микола Григорович

м.Хмельницький, по вул.Гарнізонній,4, бокс 25

26

45.

СТАВИЦЬКИЙ Олег Миколайович

м.Хмельницький, по вул.Гарнізонній,4, бокс 26

25

46.

СТАДНІЧУК Олег Віталійович

м.Хмельницький, у дворі будинку по вул.Хотовицького,5/1

23

47.

БОХОНОК Борис Васильович

м.Хмельницький, прс.Миру,102/4, гаражний кооператив «Проспект», блок А, бокс 25

38

48.

ВІННІК Ігор Миколайович

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 14

23

49.

ВІТЮК Юлія Сергіївна

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 13

22

50.

ГРОМИК Ірина Михайлівна

м.Хмельницький, по прс.Миру,102/7, бокс 3

30

51.

ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Анатолій Григорович

м.Хмельницький, у дворі будинку по вул.Зарічанській,52/2

29

52.

ІСАЄВА Алла Василівна

м.Хмельницький, вул.Рибалка,63/1Б, гаражний кооператив «Мир», блок Ж, бокс 16

21

53.

КРАВЧУК Борис Андрійович

м.Хмельницький, вул.Пархоменка, гаражний кооператив «Західний», блок 4, бокс 36

25

54.

МИКОЛАЙЧУК Юхим Іванович

м.Хмельницький, вул.Пархоменка, гаражний кооператив «Західний», блок 3, бокс 17

23

55.

ПАНФЕРОВА Юлія Петрівна

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 20

21

56.

ПОЛЯНСЬКА Леся Василівна

м.Хмельницький, вул.Кам’янецька, гаражний масив «Золотий колос», блок 8, бокс 7

23

57.

ШАВАРСЬКА Людмила Іванівна

м.Хмельницький, прс.Миру,102/4, гаражний кооператив «Проспект», блок А, бокс 19

15

58.

ГУЛА Олена Маратівна

м.Хмельницький, прв.Піонерський,10, гаражний кооператив “Піонерський”, блок 5, бокс 25

28

59.

ЗАДОРОЖНА Ганна Йосипівна

м.Хмельницький, вул.Курчатова,56, гаражний кооператив “Таврія”, блок В, бокс 2

21

60.

ЗАЇКА Олександр Анатолійович

м.Хмельницький, вул.Раскової,4А, гаражний кооператив «Дуброва», блок 4, бокс 66

21

61.

ЗАМОРОКА Галина Дмитрівна

м.Хмельницький, вул.Рибалка,63/1Б, гаражний кооператив “Мир”, блок Г, бокс 2

27

62.

ЗАХАРЧУК Олександр Михайлович

м.Хмельницький, вул.Кармелюка,1/1, гаражний кооператив “Підлісний”, блок А, бокс 182Г

24

63.

КАРПЕНКО Олександр Васильович

м.Хмельницький, вул.Рибалка,63/1Б, гаражний кооператив “Мир”, блок О, бокс 11

22

64.

КОРОЛЬ Тарас Іванович

м.Хмельницький, вул.Кармелюка,12Г, гаражний кооператив «Озерний-6», блок Е, бокс 11

21

65.

КУТІШЕВСЬКИЙ Микола Володимирович

м.Хмельницький, вул.Кармелюка,1/1, гаражний кооператив “Підлісний”, блок А, бокс 182В

24

66.

ЛАУТА Микола Миколайович

м.Хмельницький, вул.Пархоменка, гаражний кооператив “Західний”, блок 5, бокс 87

25

67.

ЛІТАУ Ельвіра Вікторовна

м.Хмельницький, вул.Вокзальна,137, кооператив “Нева” по будівництву та експлуатації гаражів, блок 4, бокс 230

22

68.

МАМОНОВ Дмитро Ілліч

м.Хмельницький, вул.Тернопільська,13/3А, гаражний кооператив “Автопарк”, блок 5, бокс 7

24

69.

НІКІПЧУК Валентина Петрівна

м.Хмельницький, вул.Курчатова,56, гаражний кооператив “Таврія”, блок Г, бокс 2

21

70.

НІКІТЕНКО Анатолій Іванович

м.Хмельницький, вул.Вокзальна,137, кооператив “Нева” по будівництву та експлуатації гаражів, блок 3, бокс 117

23

71.

ОВОД Катерина Ігорівна

м.Хмельницький, по вул.Франка,34, бокс 7

20

72.

ПАВЛОВСЬКА Євгенія Володимирівна

м.Хмельницький, прс.Миру,41А, Хмельницький гаражний кооператив “Агровик”, блок І, бокс 49

24

73.

ТАРАСЕНКО Віталій Петрович

м.Хмельницький, вул.Пархоменка, гаражний кооператив “Західний”, блок 5, бокс 30

24

74.

ТОЧАНСЬКИЙ Анатолій Петрович

м.Хмельницький, гаражний масив по вул.Тернопільській,26/5, блок А, бокс 2

29

75.

ШМИГА Василь Степанович

м.Хмельницький, вул.Рибалка,63/1Б, гаражний кооператив “Мир”, блок Р, бокс 83

42

76.

ЩУДЛЯК Анатолій Михайлович

м.Хмельницький, прс.Миру,41А, Хмельницький гаражний кооператив «Агровик», блок А, бокс 18

23

77.

ЯКИМЧУК Надія Вікторівна

м.Хмельницький, вул.Пархоменка, гаражний кооператив “Західний”, блок 6, бокс 41

22

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 9

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів відведення земельних ділянок для передачі у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

Підстава

1.

ЗЕЛЕНКО Тетяна Іванівна

м.Хмельницький,

вул.Цегельна,17

734

договір дарування 1/2 частини житлового будинку від 27.01.1998р. №1-320

свідоцтво про право на спадщину за законом від 06.12.1996р. №90-1388

ТАРАСЮК Олександр Іванович

2.

ЧЕРЕПУХА Надія Миколаївна

м.Хмельницький,

вул.Космодем’янської,10

687

договір дарування 9/25 частин житлового будинку від 03.02.2009р. №235

свідоцтво про право власності на 64/200 частини житлового будинку від 30.07.2012р.

свідоцтво про право на спадщину за законом на 128/600 частин житлового будинку від 26.09.2012р. №1-7859

свідоцтво про право на спадщину за законом на 64/600 частини житлового будинку від 28.11.2012р. №1-2360

ЧЕРЕПУХА Сергій Миколайович

БЯЛКОВСЬКА Марія Йосипівна

3.

ШТОЙКО Олег Олександрович

м.Хмельницький,

вул.Будьонного,7

1000

договір дарування 1/2 частини житлового будинку від 02.04.1996р. №1225

свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/2 частину житлового будинку від 19.02.2008р. №4-717

МАЛОФЕЄВА Клара Степанівна

4.

БАБЕНКО Андрій Борисович

м.Хмельницький,

вул.Проскурівська,51

1000

свідоцтво про право власності на житло від 25.06.2001р.

свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/10 частину житлового будинку від 12.11.2008р. №4-5338

свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/10 частину житлового будинку від 12.11.2008р. №4-5346

договір про розподіл майна від 12.11.2008р. №4-5354

договір міни від 04.08.2010р. №917

дублікат договору купівлі-продажу /ВТВ №571317/ від 04.12.2012р. №4694, виданий взамін договору купівлі-продажу від 11.04.2008р. №3792

ЧЕРНЯК Віктор Броніславович

ЧЕРНЯК Валентина Антонівна

ЧЕРНЯК Ірина Вікторівна

ЧЕРНЯК Олександр Вікторович

5.

ПИЧКО Галина Михайлівна

м.Хмельницький,

вул.Пилипчука,24/3

237

свідоцтво про право власності на житло від 17.06.1999р.

договір купівлі-продажу квартири від 21.01.2003р. №3-83

ПИЧКО Андрій Тимофійович

СКАКУН Ольга Дмитрівна

6.

КАЧУР Наталка Петрівна

м.Хмельницький,

вул.Житня,32

800

свідоцтво про право на спадщину за заповітом на 1/2 частину житлового будинку від 23.05.2011р. №3-1470

свідоцтво про право на спадщину за заповітом на 1/2 частину житлового будинку від 23.05.2011р. №3-1472

САДОВНІК Світлана Василівна

7.

ЩЕСНИХ Микола Павлович

м.Хмельницький,

вул.Заводська,57/1-А

283

договір про поділ нерухомого майна в натурі від 11.04.2011р. №3302

ЩЕСНИХ Ольга Володимирівна

МАТВІЇШИН Марія Миколаївна

МАРЧИШИН Ганна Миколаївна

8.

ПРИЩЕПА Ганна Броніславівна

м.Хмельницький,

прв.Садовий,8

1000

свідоцтво про право на спадщину за законом від 12.07.1999р. №4-2389

ГАЛГАН Йосип Броніславович

9.

ЦІПЕНКО Віктор Григорович

м.Хмельницький,

вул.Проскурівська,103/1

655

свідоцтво про право власності від 12.03.2004р. (САА №249062)

свідоцтво про право власності від 15.11.2010р. (САВ №621969)

договір купівлі-продажу квартири від 08.12.2011р. №12769

повідомлення Хмельницького бюро технічної інвентаризації від 19.08.2004р. №253/01-15

КОРНЄВА Валентина Борисівна

ЦІПЕНКО Антоніна Миколаївна

ЦІПЕНКО Юлія Володимирівна

ЦІПЕНКО Сергій Вікторович

НАЙСИК Інна Вікторівна

10.

АТАМАНЧУК Ганна Миколаївна

м.Хмельницький,

прв.Київський,48

410

мирова угода, затверджена ухвалою Хмельницького міськрайонного суду від 27.02.2012р. (справа №2/2218/596/12)

довідка управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 06.04.2012р. №766/03-01-14

АТАМАНЧУК Анатолій Станіславович

11.

БЕРЕЖИНСЬКА Світлана Михайлівна

м.Хмельницький,

вул.Красовського,9/2

574

дублікат договору про поділ в натурі нерухомого майна /ВМО №686400/ від 03.12.2009р. №3316, виданий взамін договору про поділ в натурі нерухомого майна від 26.11.2009р. №3263

ПАЛАНІЙ Олена Михайлівна

12.

СУВОРОВА Світлана Анатоліївна

м.Хмельницький,

вул.Чапаєва,29

521

свідоцтво про право на спадщину за заповітом на 5/6 частин житлового будинку від 14.01.1999р. №1-99

свідоцтво про право на спадщину за заповітом на 3/24 частини житлового будинку від 01.07.2010р. №1-1591

свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/24 частину житлового будинку від 04.07.2012р. №1-1244

РОДІОНОВА Кароліна Вікторівна

ЖУК Олег Вікторович

13.

СТАСЮК Олена Лук’янівна

м.Хмельницький,

вул.Торфяна,13

841

свідоцтво про право власності на 1/2 частину житлового будинку від 01.07.1996р. №1-2310

свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/2 частину житлового будинку від 01.07.1996р. №1-2310

свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/8 частину житлового будинку від 16.03.2001р. №190

довідка управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів від 03.03.2012р. №489/03-01-14

СТАСЮК Володимир Юрійович

ПОПЛАВСЬКА Валентина Юріївна

14.

РИБЧИНСЬКИЙ Павло Домінович

м.Хмельницький,

вул.Вигодовського,21

1000

свідоцтво про право на спадщину за законом від 22.04.1998р. №4-1552

ШУМИЛО Наталія Павлівна

15.

МЕЛЬНИК Алла Євгенівна

м.Хмельницький,

вул.Курчатова,85

583

договір купівлі-продажу 47/100 частин житлового будинку від 07.08.2012р.№2646

договір дарування 7/25 частин житлового будинку від 11.03.1993р. №1156

БОЙКО Олександр Петрович

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 10

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення із земель міської ради:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

Підстава

1.

НЕДАВНЯ Світлана Іванівна

м.Хмельницький,

вул.Суворова,30

33

державний акт на право власності на земельну ділянку від 13.02.2012р. №681010001001885

свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 10.08.2011р. №4-1494

акт обстеження земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 18.02.2013р. №910/02-01-14

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 11

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду для будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

1.

ВАСИЛИШИНА Світлана Степанівна

м.Хмельницький, вул.Водопровідна,48, бокс 4

24

2.

САМОЛЮК Любов Степанівна

м.Хмельницький, вул.Рибалка,82/3, гаражний кооператив «Озерний-М», блок 2, бокс 35

23

3.

САМОЛЮК Любов Степанівна

м.Хмельницький, вул.Рибалка,82/3, гаражний кооператив «Озерний-М», блок 2, бокс 36

22

4.

САМОЛЮК Любов Степанівна

м.Хмельницький, вул.Рибалка,82/3, гаражний кооператив «Озерний-М», блок 2, бокс 37

23

5.

ВАСИЛИШИН Петро Дмитрович

м.Хмельницький, у дворі будинку по вул.Проскурівській,65

34

6.

БУРМІЙ Федір Іванович

м.Хмельницький, прс.Миру,71/4, гаражний кооператив “Мирний”, блок 2, бокс 40

26

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 12

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у спільну оренду для будівництва індивідуальних гаражів – землі житлової та громадської забудови:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

1.

ВИДИШ Микола Миколайович

м.Хмельницький, вул.Кам’янецька, гаражний масив «Золотий колос», блок 8, бокс 5

22

ВИДИШ Ольга Василівна

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

 

Додаток 13

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №29

СПИСОК

громадян та іноземних громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у спільну оренду для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови:

п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце розташування земельної ділянки

Площа,

м2

Підстава

1.

ТКАЧУК Наталя Броніславівна

м.Хмельницький,

вул.Летичівська,6

1000

свідоцтво про право власності на домоволодіння від 15.08.1964р.

свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/7 частину житлового будинку від 05.05.1990р. №2-1606

свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/7 частину житлового будинку від 07.08.1998р. №4-3960

свідоцтво про право на спадщину за законом на 3/14 частини житлового будинку від 16.09.2010р. №1-2266

БАРБОСОВА Анастасія Опанасівна

БАРБОСОВ Павло Григорович

МИШКЕВИЧ Антоніна Григорівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи   С.Самишкін

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!