Рішення міської ради

Про припинення права постійного користування частини земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Башня”

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення десятої сесії

№26 від 28.09.2011 р.

 

 

Про припинення права постійного користування частини земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „Башня”

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним  кодексом України,  Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування частини земельної ділянки.

2. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки юридичній особі згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник

 

Додаток

до рішення  сесії міської ради

від 28.09.2011 р. №26

С П И С О К

юридичних осіб, яким припиняється право постійного користування  частини земельної ділянки та надається дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки

№№

п\п

Назва суб’єктів підприємницької діяльності,  яким припиняється право користування земельними ділянками

Місце розташування земельної ділянки

Площа, що вилуча-ється, м2

Назва суб’єктів підприємницької діяльності та громадян, яким надаються земельні ділянки, цільове призначення, адреса ділянки, підстава та  категорія земель

Площа земельної ділянки,

м2

 1.

Хмельницьке колективне підприємство міськмолзавод

 

вул.Кам’янецька, 137

674

Товариство з обмеженою відповідальністю „Башня” для обслуговування адмінбудівлі по вул.Кам’янецькій,137 (свідоцтво про право власності САС №667018 від 09.07.2009 р.)

Категорія земель – землі житлової та громадської забудови

1155

Секретар міської ради В.Лесков

Завідуюча юридичним відділом Л.Демчук

В.о.начальника  управління земельних ресурсів та земельної реформи О.Крамар

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!