Рішення міської ради

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою юридичній особі

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорок шостої сесії

№33 від 07.10.2020 р.

 

 

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою юридичній особі

 

За даними відділу інформації та кадастрів Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів рішенням сесії Хмельницької міської ради від 09.10.2019 №60 ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Анне-ЛТД» надано згоду на відновлення меж земельної ділянки площею 0,1200 га в натурі (на місцевості) по вул. Космічній, 3 на підставі державного акту на право постійного користування землею від 26.12.1996 року. Згідно відомостей з Державного земельного кадастру земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 6810100000:29:003:0348.

Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно з 07.11.2019 року право власності на об’єкт нерухомого майна, а саме: адмінбудинок з вбудованими гаражами загальною площею 531,3 кв. м. за даною адресою відчужено згідно договору купівлі-продажу Тер-Григоряну Вардану Хачатуровичу.

Відповідно до ст. 120 Земельного кодексу України, якщо жилий будинок, будівля або споруда розміщені на земельній ділянці, що перебуває у користуванні, то в разі набуття права власності на ці об’єкти до набувача переходить право користування земельною ділянкою, на якій  вони розміщені, на тих самих умовах і в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача.

Згідно п. «е» ст. 141 Земельного кодексу України однією з підстав припинення права користування земельною ділянкою є набуття іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці. 

На підставі вищевикладеного, розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Припинити ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Анне-ЛТД» право постійного користування земельною ділянкою площею 0,1200 га, кадастровий номер 6810100000:29:003:0348 по вул. Космічній, 3 у м. Хмельницькому.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!