Рішення міської ради

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою юридичній особі

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять шостої сесії

№8 від 04.04.2023 р.

 

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою юридичній особі

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про свободу совісті та релігійні організації» та «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо назви релігійних організацій (об’єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України, враховуючи рішення позачергової сімнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 17.06.2022 №6, міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування Управлінню Хмельницької єпархії Української Православної Церкви, код ЄДРПОУ 21326071, на земельну ділянку площею 0,5 га по  вул.Свободи,2б, кадастровий номер 6810100000:03:003:0041.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука і Управління земельних ресурсів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!