Рішення міської ради

Про припинення юридичної особи закладу міської комунальної власності Хмельницької станції швидкої медичної допомоги шляхом ліквідації

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять третьої сесії

№84 від 27.02.2013 р.

 

 

Про припинення юридичної особи закладу міської комунальної власності Хмельницької станції швидкої медичної допомоги шляхом ліквідації

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, керуючись Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про екстрену медичну допомогу», рішенням двадцять першої сесії Хмельницької міської ради №9 від 12.12. 2012 року «Про передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області майна Хмельницької міської станції швидкої медичної допомоги», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу – заклад міської комунальної власності Хмельницьку міську станцію швидкої медичної допомоги шляхом ліквідації.

2. Призначити ліквідаційну комісію з ліквідації закладу міської комунальної власності Хмельницької міської станції швидкої медичної допомоги (додаток 1).

3. Голові ліквідаційної комісії протягом трьох робочих днів з дня прийняття рішення письмово повідомити державного реєстратора про те, що заклад міської комунальної власності Хмельницька міська станція швидкої медичної допомоги перебуває у процесі припинення.

4. Ліквідаційній комісії протягом трьох місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичної особи у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації здійснити заходи, пов’язані з ліквідацією закладу міської комунальної власності Хмельницької міської станції швидкої медичної допомоги згідно з вимогами чинного законодавства України.

5. Встановити, що заявлення кредиторами своїх вимог до закладу міської комунальної власності Хмельницької міської станції швидкої медичної допомоги проводиться протягом двох місяців з дати публікації повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

6. Ліквідаційній комісії повідомити працівників Хмельницької міської станції швидкої медичної допомоги про припинення його як юридичної особи та вирішити питання їх звільнення згідно чинного законодавства України та передати документи, які підлягають обов’язковому зберіганню в архівний відділ Хмельницької міської ради.

7. Ліквідаційній комісії після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог скласти проміжний ліквідаційний баланс, який має містити відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред’явлених кредиторами вимог та результати їх розгляду та подати його на затвердження Хмельницькій міській раді.

8. Після завершення розрахунків з кредиторами ліквідаційній комісії скласти ліквідаційний баланс та подати його на затвердження Хмельницькій міській раді.

9. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка.

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення.

 

Міський голова  С.Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 27.02.2013р. №84

Склад

ліквідаційної комісії з ліквідації закладу міської комунальної власності Хмельницької міської станції швидкої медичної допомоги

Голова комісії:

 

Давиденко Григорій Михайлович

- заступник міського голови

 

Заступник голови комісії:

 

Василишин Михайло Йосипович

- начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради

 

Секретар комісії:

 

Шипельська Неля Василівна

- заступник головного лікаря з економічних питань Хмельницької міської поліклініки №2

 

Члени комісії:

 

Власюк Олена Анатоліївна

- заступник начальника управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради з економічних питань

 

Терещук Олександр Леонідович

- в.о. головного лікаря Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

 

Личак Тетяна Петрівна

- заступник головного бухгалтера Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

 

Білик Марія Михайлівна

- головний спеціаліст відділу контролю та аналізу фінансово-господарської діяльності Департаменту економіки Хмельницької міської ради

 

 

Начальник управління охорони здоров'я М.Василишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!