Рішення міської ради

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі на вул.Озерній,3

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять п’ятої сесії

№31 від 10.10.2018 р.

 

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі на вул.Озерній,3

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, відповідно до законів України “Про приватизацію державного і комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), рішення дев’ятої сесії Хмельницької міської ради від 26.10.2016 року №19 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні” (із змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Приватизувати об’єкт малої приватизації – нежитлову будівлю загальною площею 719,3 кв.м на вул.Озерній,3 в м.Хмельницькому, що перебуває на балансі міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності, код за ЄДРПОУ 30579655, шляхом продажу на аукціоні без умов.

2. Управлінню комунального майна встановити загальну кількість кроків, на які знижується стартова ціна зазначеного об’єкта приватизації на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 5 кроків.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази управління комунального майна щодо приватизації, з питань підготовки до продажу та організації продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі загальною площею 719,3 кв.м на вул.Озерній,3 в м.Хмельницькому.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!