Рішення міської ради

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – окремого майна – нежитлового приміщення на вул.Кам’янецькій,106 у м.Хмельницькому

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять четвертої сесії

№18 від 10.02.2023 р.

 

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – окремого майна – нежитлового приміщення на вул.Кам’янецькій,106 у м.Хмельницькому

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, відповідно до законів України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Приватизувати об’єкт малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення загальною площею 46,7 кв.м на вул.Кам’янецькій,106 у м.Хмельницькому, що перебуває на балансі комунального підприємства «Агенція муніципальної нерухомості», код за ЄДРПОУ 30579655, шляхом продажу на аукціоні з умовами.

2. Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна зазначеного об’єкта приватизації на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій, яка має бути встановлена органом приватизації міської ради, становить 1 крок.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка та управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!