Рішення міської ради

Про призначення персональних премій Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади у 2022 році

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової вісімнадцятої сесії

№6 від 09.09.2022 р.

 

Про призначення персональних премій Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади у 2022 році

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідно до Положення про персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 27.12.2007 року №7 зі змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити з 01.09.2022 року персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади у 2022 році згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 09.09.2022 року №6

СПИСОК

кращих працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької міської територіальної громади на призначення персональних премій Хмельницької міської ради у 2022 році

1. БІТЮК Марина Юріївна, учитель біології навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького – за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України: Навчальний посібник: Біологія. 9 клас: лабораторні дослідження, лабораторна робота, практичні роботи, проєкти / Л.А. Мирна, М.Ю. Бітюк, В.О. Віркун. – 2-ге вид., оновл. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2022. – 24 с.; Робочий зошит з біології. 9-й кл. / Л.А. Мирна, В.О. Віркун, М.Ю. Бітюк. – 2-ге вид., оновл. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2022. – 136 с.

2. БОРОДІЙ Інна Борисівна, учитель української мови та літератури гімназії №2 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця у ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови в категорії учні 6-го класу (ІІІ місце, 2021р.).

3. БОЧКО Марія Іванівна, учитель географії спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2022р.).

4. ВІРКУН Валерій Олексійович, учитель біології Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 – за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України: Навчальний посібник: Біологія. 9 клас: лабораторні дослідження, лабораторна робота, практичні роботи, проєкти / Л.А. Мирна, М.Ю. Бітюк, В.О. Віркун. – 2-ге вид., оновл. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2022. – 24 с.; Робочий зошит з біології. 9-й кл. / Л.А. Мирна, В.О. Віркун, М.Ю. Бітюк. – 2-ге вид., оновл. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2022. – 136 с.

5. ВОЛЯНИК Марина Михайлівна, керівник гуртка конструювання та моделювання одягу «Ательє Модерн» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги» (І місце, 2021р.); у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (ІІІ місце, 2021р.).

6. ГАЙДАШЕВСЬКА Леся Василівна, керівник гуртка «Чарівний пензлик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському творчому фестивалі до Дня Європи «Єврофест 2021» (заочний/онлайн формат) (ІІІ місце, 2021р.); у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (ІІІ місце, 2021р.).

7. ГОНЧАРУК Юлія Юріївна, вчитель інформатики навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького – лауреат першого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика» (диплом третього ступеня, 2022р.).

8. ГУМЕНЮК Лариса Миколаївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка бісероплетіння «Перлинки» – за підготовку вихованців-переможців у ХV Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» (три І-х та ІІ премії, 2020р.); у ХІV Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів»» (чотири І, ІІ та ІІІ премії, 2021р.).

9. ГУРЕЄВ Іван Юрійович, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії «Натхнення Хортиці» (дистанційний формат) (Гран-Прі, 2020р.); у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс» (І та ІІ місця, 2020р.); у Всеукраїнському відкритому літературно-музичному фестивалі вшанування воїнів «Розстріляна молодість» (дистанційний/онлайн формат) (ІІ місце, 2021р.); у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат) (І та ІІ місця, 2021р.); у Всеукраїнському творчому фестивалі до Дня Європи «Єврофест 2021» (заочний/онлайн формат) (Гран-Прі та І місце, 2021р.).

10. ДЖУМИГА Ольга Володимирівна, керівник гуртка «Музичний інструмент фортепіано» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат) (два І місця, 2021р.).

11. ДУБИНА Людмила Григорівна, учитель української мови в початкових класах Хмельницького навчально-виховного об’єднання №28 - за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2021р., ІІ місце 2022р.)

12. ДЯЧЕНКО Аліна Михайлівна, учитель історії навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького – переможець у фіналі XVIII Міжнародного конкурсу «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» (ІІ місце, 2021р.).

13. ЗАДЕРЕЙ Олена Сергіївна, учитель англійської мови Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2022р.).

14. ІВАСЮК Тетяна Миколаївна, учитель української мови та літератури гімназії №2 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця у ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови в категорії учні 6-го класу (ІІ місце, 2021р.).

15. ІВАЩЕНКО Лаура Дмитрівна, учитель української жестової мови Хмельницької спеціальної загальноосвітньої школи №33 – за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України: Модельна навчальна програма «Українська жестова мова» для 5-6 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей зі зниженим слухом / О.А. Біланова, Л.Д. Іващенко – Київ, 2022.; Модельна навчальна програма «Українська жестова мова» для 5-6 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для глухих дітей / О.А. Біланова, Л.Д. Іващенко – Київ, 2022.

16. КОСТЕНКО Тетяна Михайлівна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка «Народна художня творчість» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у ХV Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів» (ІІ та ІІІ премії, 2020р.); у дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги» (ІІІ місце, 2020р.; два І та ІІІ місця, 2021р.); у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі (заочний/онлайн формат) (І місце, 2021р.); у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (ІІ місце, 2021р.); у XІV Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів»» (І, ІІ та ІІІ премії, 2021р.); у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (І та ІІІ місця, 2021р.).

17. ЛАВРО Світлана Володимирівна, учитель інформатики Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (І місце, 2022р.).

18. ЛИЧКО Наталія Анатоліївна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю сучасних танців «Step dance» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат) (два ІІ та ІІІ місця, 2021р.).

19. МИЛЬНІКОВА Наталія Володимирівна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю стилізованого бального танцю «Альборадо» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат) (два І та три ІІ місця, 2021р.).

20. НАЗАРУК Ірина Миколаївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Юний художник» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (ІІ місце, 2021р.); у ХІV Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів»» (дві ІІ та ІІІ премії, 2021р.); у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (ІІІ місце, 2021р.).

21. НОВЧЕНКОВА Катерина Дмитрівна, учитель хімії Хмельницького ліцею №17 – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце, 2021р.).

22. ПОТАПОВА Людмила Степанівна, керівник гуртка бісероплетіння «Чарівні намистинки» та гуртка театрального мистецтва «Весельчата» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат) (ІІІ місце, 2021р.); у ХІV Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів»» (дві І премії, 2021р.).

23. РУДЬ Наталія Миколаївна, керівник Народного художнього колективу хору «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат) (І, ІІ та ІІІ місця, 2021р.); у Міжнародному фестивалі-конкурсі молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж. ЕнергоФест» (два ІІІ місця, 2021р.).

24. САВЧУК Олексій Євгенович, учитель інформатики гімназії №2 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце, 2022р.).

25. СОРОЧИНСЬКА Людмила Анатоліївна, учитель фізики Хмельницького ліцею №17 – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце, 2022 р.).

26. СТЕПАНОВА Оксана Володимирівна, керівник гуртка «Історичне краєзнавство» Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді – переможець Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» з туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти (диплом ІІІ ступеня, 2021р.).

27. ТОВСТА Катерина Іванівна, керівник гуртка Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у Всеукраїнському відкритому літературно-музичному фестивалі вшанування воїнів «Розстріляна молодість» (дистанційний/онлайн формат) (ІІ місце, 2021р.); у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат) (чотири І місця, 2021р.).

28. ФЕЛОНЮК Віктор Володимирович, учитель інформатики Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького – за підготовку учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (І та ІІІ місця, 2022р.).

29. ФІЛІПЧУК Любов Іванівна, керівник гуртка культури мови та спілкування «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку вихованців-переможців у XV Всеукраїнському дитячому фестивалі «Світ талантів»» (І та дві ІІ премії, 2020р.); у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв «Пісня над Бугом» (дистанційний/онлайн формат) (чотири І та два ІІ місця 2021р.); у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі (заочний/онлайн формат) (ІІІ місце, 2021р.); у Всеукраїнському творчому фестивалі до Дня Європи «Єврофест 2021» (заочний/онлайн формат) (два ІІ та ІІІ місця, 2021р.); у ХІV Всеукраїнському дитячому конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів»» (Гран-Прі, дві І та дві ІІ премії, 2021р.); у Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «Єдина Родина» (п’ять І місць, 2021р.).

30. ШУРКО Інна Василівна, учитель біології Хмельницького ліцею №17 – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2022р.).

 

Секретар міської ради В.ДІДЕНКО

В.о. директора Департаменту освіти та науки О.КШАНОВСЬКА

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!