Проекти рішень міської ради

Про розгляд електронної петиції щодо надання дозволу на будівництво з подальшою передачею в комунальну власність територіальної громади міста фізкультурно-спортивного відкритого майданчика за адресою вул. Старокостянтинівське шосе, 5/7, 5/8

 

 

 

Про розгляд електронної петиції щодо надання дозволу на будівництво з подальшою передачею в комунальну власність територіальної громади міста фізкультурно-спортивного відкритого майданчика за адресою вул. Старокостянтинівське шосе, 5/7, 5/8

 

До Хмельницької міської ради надійшла електронна петиція щодо надання дозволу на будівництво з подальшою передачею в комунальну власність територіальної громади міста фізкультурно-спортивного відкритого майданчика за адресою вул. Старокостянтинівське шосе, 5/7, 5/8, за рахунок сплати пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, яка розглянута та вивчена управлінням капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

За результатами дослідження даного питання управлінням капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів встановлено наступне.

Відповідно до пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» замовник будівництва зобов’язаний протягом 10 робочих днів після початку будівництва об’єкта звернутись до органу місцевого самоврядування із заявою про визначення розміру пайової участі щодо об’єкта будівництва, до якої додаються документи, які підтверджують вартість будівництва об’єкта.

Відповідно до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженого рішенням Хмельницької міської ради від 17.12.2008 № 23, із внесеними змінами,  1.2. замовник, який має намір здійснити будівництво об'єкта будівництва у м. Хмельницькому, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Відповідно до вищенаведеного пункту 2  Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» кошти, отримані як пайова участь, можуть використовуватися виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури відповідного населеного пункту.

На підставі вищевикладеного, враховуючи потребу мікрорайонів міста в спортивних майданчиках, розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради та управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  пунктом 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні», Порядком участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького, затвердженим рішенням 22 сесії Хмельницької міської ради від 17.12.2008 № 23 із внесеними змінами та доповненнями, Порядком розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді, затвердженим рішенням четвертої сесії Хмельницької міської ради від 27.01.2016 № 6, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Підтримати  електронну петицію щодо надання дозволу на будівництво з подальшою передачею в комунальну власність територіальної громади міста фізкультурно-спортивного відкритого майданчика за адресою вул. Старокостянтинівське шосе, 5/7, 5/8.

2. Відповідальність  за  виконання  рішення  покласти  на заступника міського голови       

А. Бондаренка, управління житлово – комунального господарства та управління капітального будівництва.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!