Рішення міської ради

Про розгляд клопотання громадянина Несольоного Олексія Леонідовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна діл

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорок четвертої сесії

№11 від 28.08.2020 р.

 

Внесені зміни:

рішенням 2-ї сесії міської ради від 23.12.2020 №82

 

Про розгляд клопотання громадянина Несольоного Олексія Леонідовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території міста Хмельницького

 

До Хмельницької міської ради надійшло клопотання громадянина Несольоного Олексія Леонідовича від 23.07.2020 №Н-26919-20 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території міста Хмельницького.

Розглянувши клопотання громадянина Несольоного Олексія Леонідовича від 23.07.2020 №Н-26919-20 надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території міста Хмельницького, слід прийти до висновку, що вказаний дозвіл не може бути наданий, виходячи з наступного.

Відповідно до ч.6 ст.118 Земельного кодексу України громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

Частиною 7 ст.118 Земельного кодексу України визначено, що підставою відмови у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки може бути лише невідповідність місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

Земельна ділянка, місце розташування якої відображено на долучених до клопотання графічних матеріалах (3 варіанти місця її розташування), відповідно до наявних у департаменті архітектури, містобудування та земельних ресурсів картографічних матеріалів частково включає земельні ділянки по вул.Зеньковського,2/4 (цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер – 6810100000:25:002:0130), по вул.Сосюри,9/1 (цільове призначення - для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  кадастровий номер – не визначений), по вул. Сосюри, 9 (цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер – не визначений) та по вул.Сосюри,7 (цільове призначення - для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер – не визначений).

За даними відділу інформації та кадастрів департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів вказані земельні ділянки належать громадянам на праві приватної власності та не належать до земель комунальної власності, право розпорядження якими має Хмельницька міська рада.

З огляду на вказане, набуття заявником права на відображену на долученому до клопотання графічному матеріалі земельну ділянку не може відбуватись в порядку безоплатної приватизації, а лише на підставі цивільно-правових угод.

Враховуючи вищевикладене, розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити громадянину Несольоному Олексію Леонідовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території міста Хмельницького.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

(Внесені зміни в констатуючу частину відповідно до

рішення 2-ї сесії міської ради від 23.12.2020 №82)

File link
Розмір: 67 КБ
Формат: doc

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!