Рішення міської ради

Про розгляд місцевих ініціатив батьківських та педагогічних колективів Хмельницької СЗОШ №6 та Хмельницького ліцею №17

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятої сесії

№27 від 26.10.2016 р.

 

Про розгляд місцевих ініціатив батьківських та педагогічних колективів Хмельницької СЗОШ №6 та Хмельницького ліцею №17

 

Розглянувши місцеві ініціативи батьківських та педагогічних колективів Хмельницької СЗОШ №6 та Хмельницького ліцею №17, пропозицію комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, керуючись Статутом територіальної громади міста та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Місцеві ініціативи батьківських та педагогічних колективів Хмельницької СЗОШ №6 та Хмельницького ліцею №17 взяти до відома.

2. Управлінню освіти розробити Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста за результатами конкурсного відбору з врахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 №827 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності».

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!