Рішення міської ради

Про розгляд постанови Хмельницького міськрайонного суду від 26.01.2012р.

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№70 від 31.10.2012 р.

 

 

Про розгляд постанови Хмельницького міськрайонного суду від 26.01.2012р.

 

До Хмельницької міської ради надійшло звернення гр. Саніцького М.М. Під час розгляду вказаного звернення було встановлено, що згідно плану зонування території міста, затвердженого рішенням 5 сесії Хмельницької міської ради від 30.03.2011р. №25 «Про затвердження плану зонування м.Хмельницького» земельна ділянка по вул.Щербакова,23/1 частково знаходиться в санітарно-захисній зоні виробничо-складської бази (ЗАТ «Ера», вул.Щербакова,26) та знаходиться в межах зони зелених насаджень спеціального призначення (Р-2с), у якій переважним видом використання земельної ділянки є озеленення санітарно-захисних зон підприємств. Також, згідно п.5.10. ДСП 173.96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів» у санітарно-захисних зонах не допускається розміщення житлових будинків з прибудинковими територіями.

Розглянувши звернення гр. Саніцького М.М., пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи постанову Хмельницького міськрайонного суду від 26.01.2012р., якою зобов’язано Хмельницьку міську раду розглянути питання щодо можливості надання Саніцькому Миколі Михайловичу у власність земельної ділянки площею 0,10 га у м.Хмельницькому по вул.Щербакова,23/1 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, а також генеральний план м.Хмельницького, затверджений 19-ою сесією Хмельницької міської ради від 06.08.2008р. №4, негативний висновок про відповідність місця розташування земельної ділянки вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генерального плану м.Хмельницького, іншій містобудівній документації, схемам землеустрою і техніко-економічним обґрунтуванням використання та охорони земель від 31.05.2011р. №1527/02-01-23, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити гр. Саніцькому Миколі Михайловичу, що проживає … , у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 м2 по вул.Щербакова,23/1 для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!