Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№52 від 20.09.2017 р.

 

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протокол комісії з розгляду земельних спорів №5 від 27.06.2017р., №6 від 01.08.2017р. та №7 від 15.08.2017р., керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Плоцідим Л.М. від погодження меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Нагірній,19 визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки Міль І.М. без її погодження.

2. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Плоцідим Л.М. від погодження меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул.Нагірній,19 визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки Міль І.М. без її погодження.

3. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Жуковської З.Б. від погодження меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Пушкіна,23 визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки Паска В.М. без її погодження.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!