Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№51 від 20.09.2017 р.

 

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протоколи комісії з розгляду земельних спорів №5 від 27.06.2017р. та №6 від 01.08.2017р., керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, рекомендувати Главацькому А.В. та Главацькому В.В. вирішувати питання щодо надання можливості для влаштування проїзду до житлового будинку по вул.Профспілковій,4 шляхом укладення відповідної цивільно-правової угоди з власником земельної ділянки по прв.Підлісному,7/1 Романюк Г.П., а при відсутності згоди – вирішувати спір в судовому порядку.

2. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Вельського Л.С. від погодження меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Завадського,10 – визнати обґрунтованою. Рекомендувати Буляк Е.А., Гуменій Р.П. та Разім В.П. при не досягненні згоди з суміжним землевласником щодо погодження меж – спір вирішувати в судовому порядку.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!