Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять четвертої сесії

№56 від 09.10.2019 р.

 

 

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та депутата Хмельницької міської ради Ю. Вавринюка, враховуючи протоколи комісії з розгляду земельних спорів №3 від 12.06.2019 року, №4 від 24.07.2019 року та №5 від 19.09.2019 року, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів» зі змінами та доповненнями, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Ніколайчук Н.М. від погодження меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Кошарського, 29/1 визнати обґрунтованою. Рекомендувати Томусяк Г.С. та Томусяк М.М., після виконання Хмельницькою міською радою зобов’язання щодо розгляду технічної документації та матеріалів по наданню дозволу Ніколайчук Н.М. без погодження суміжними землекористувачами, при недосягненні згоди з суміжними землекористувачами щодо погодження меж – спір вирішувати в судовому порядку.

2. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Ніколайчук Н.М. від погодження меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Кошарського, 29/1 визнати обґрунтованою. Рекомендувати Томусяк Г.С. та Томусяк М.М., після виконання Хмельницькою міською радою зобов’язання щодо розгляду технічної документації та матеріалів по наданню дозволу Ніколайчук Н.М. без погодження суміжними землекористувачами, при не досягненні згоди з суміжними землекористувачами щодо погодження меж – спір вирішувати в судовому порядку.

3. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Пірнат О.А. від погодження меж земельної ділянки площею 517 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Березневій, 16, в натурі (на місцевості) Ничипорук Я.Ю. без її погодження.

 

4. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Студенця В.С. від погодження меж земельної ділянки площею 110 кв.м. для ведення особистого селянського господарства по вул. Павла Загребельного, 72/4, Кульчицькій З.Л., визнати безпідставною та розглядати матеріали по наданню дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без його погодження.

5. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Кривої М.П. від погодження меж земельної ділянки площею 857 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості Бліндар Г.М. та Корнєвої Н.А. по вул. Хмельницького, 7,  без її погодження.

6. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Дерус В.Б. від погодження меж земельної ділянки площею 450 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Чехова, 12, в натурі (на місцевості) Підгайчук С.Я. без її погодження.

7. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмови Чабана А.Д. та Гериша П.В. від погодження меж земельної ділянки площею 1000 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по прв. Глушенкова, 16, Никифорчину О.З. визнати безпідставними та розглядати Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) без їх погодження.

8. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!