Рішення міської ради

Про розгляд протестів прокуратури міста Хмельницького

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення cьомої сесії

№42 від 15.06.2011 р.

 

 

Про розгляд протестів прокуратури міста Хмельницького

 

У протестах прокуратура міста Хмельницького вказує на те, що рішення 26-ої сесії Хмельницької міської ради № 17 від 27.05.2009р. “Про передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва” в частині надання земельних ділянок гр.Гноянко С.В. – п.9 додатку, гр.Гонгало В.В. - п.10 додатку, гр.Корній П.А. - п.22 додатку, є незаконними і підлягають скасуванню.

Протести прокуратури міста Хмельницького підлягають задоволенню з наступних підстав.

Прокуратурою м. Хмельницького була здійснена перевірка та встановлено, що Білоусов Є.Ф., обіймаючи посаду голови правління садівничого кооперативу «Нива» виготовив неправдиві витяги з протоколів загальних зборів садово-городнього товариства «Нива» від 16.10.2001р. № 14 про прийняття гр. Гноянко С.В., гр. Гонгало В.В., гр. Корній П.А. в члени кооперативу, що стало підставою для виділення їм земельних ділянок у вказаному товаристві, хоча в дійсності такі збори не проводились.

Враховуючи, що підроблені протоколи зборів гр. Білоусовим Є.Ф., слугували підставою для прийняття Хмельницькою міською радою рішення № 17 від 27.05.2009р., про надання гр. Гонгало В.В., гр. Корній П.А., гр. Гноянко С.В. у власність земельних ділянок у садово-городньому кооперативі «Нива», рішення підлягають скасуванню.

На підставі викладеного, керуючись ст.21 Закону України «Про прокуратуру», Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Протест прокуратури міста Хмельницького на п.9 додатку рішення 26-ої сесії Хмельницької міської ради №17 від 27.05.2009р. “Про передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва” в частині надання земельної ділянки гр. Гноянко С.В. задовольнити.

2. Скасувати рішення 26-ої сесії Хмельницької міської ради № 17 від 27.05.2009р. “Про передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва” в частині надання гр. Гноянко С.В. земельної ділянки площею 650 м2 в садово-городньому товаристві «Нива».

3. Протест прокуратури міста Хмельницького на п.10 додатку рішення 26-ої сесії Хмельницької міської ради № 17 від 27.05.2009р. “Про передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва”, в частині надання земельної ділянки гр. Гонгало В.В. задовольнити.

4. Скасувати рішення 26-ої сесії Хмельницької міської ради № 17 від 27.05.2009р. “Про передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва” в частині надання гр. Гонгало В.В. земельної ділянки площею 635 м2 в садово-городньому товаристві «Нива».

5. Протест прокуратури міста Хмельницького на п.22 додатку рішення 26-ої сесії Хмельницької міської ради №17 від 27.05.2009р. “Про передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва” в частині надання земельної ділянки гр. Корнію П.А. задовольнити.

6. Скасувати рішення 26-ої сесії Хмельницької міської ради № 17 від 27.05.2009р. “Про передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва” в частині надання гр. Корнію П.А. земельної ділянки площею 593 м2 в садово-городньому товаристві «Нива».

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В.Швеця.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!