Рішення міської ради

Про розгляд звернення громадянина Чумака Дмитра Віталійовича

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять сьомої сесії

№7 від 06.02.2020 р.

 

Про розгляд звернення громадянина Чумака Дмитра Віталійовича

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи витяг з протоколу засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від 21.01.2020 №97, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати звернення громадянина Чумака Дмитра Віталійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Чумаку Дмитру Віталійовичу площею 1000 м2 по вул.Серпневій,10 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) без погодження суміжних землекористувачів гр.Бабій Н.В. та гр.Римського А.В.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!