Проекти рішень міської ради

Про розірвання договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

 

Про розірвання договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання юридичної та фізичної особи, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.651 Цивільного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розірвати договір від 28.03.2016 №54 про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Хмельницького укладеного із товариством з обмеженою відповідальністю «Даринка-7» за згодою сторін.

2. Розірвати договір від 07.12.2020 №167 про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Хмельницького укладеного із громадянином Кочетковим Віталієм Борисовичем за згодою сторін.

3. Уповноважити заступника міського голови М.Ваврищука підписати додаткові угоди про розірвання договорів від 28.03.2016 №54, від 07.12.2020 №167.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та управління капітального будівництва.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!