Рішення міської ради

Про розроблення детального плану території обмеженої вулицями: вул.Озерна, вул.Миколи Федунця, вул.Панаса Мирного, прс.Миру

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової шістнадцятої сесії

№24 від 28.04.2022 р.

 

Про розроблення детального плану території обмеженої вулицями: вул.Озерна, вул.Миколи Федунця, вул.Панаса Мирного, прс.Миру

 

Відповідно до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 року №926, враховуючи звернення Товариства з обмеженою відповідальністю – Фірми «СКОРПІОН ЛТД», розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розробити детальний план території обмеженої вулицями: вул.Озерна, вул.Миколи Федунця, вул.Панаса Мирного, прс.Миру.

2. Визначити управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради замовником розробки даного детального плану території.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок власних коштів заявника – Товариства з обмеженою відповідальністю – Фірми «СКОРПІОН ЛТД».

4. Управлінню архітектури та містобудування Хмельницької міської ради спільно з Товариством з обмеженою відповідальністю – Фірмою «СКОРПІОН ЛТД» забезпечити:

4.1. Укладення тристоронього договору на розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього рішення, підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку визначеному чинним законодавством України.

4.2. Оприлюднення та загальну доступність матеріалів детального плану території відповідно до вимог чинного законодавства.

4.3. Організацію проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів.

4.4. Подання детального плану території на розгляд та затвердження до Хмельницької міської ради в установленому законом порядку.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та управління архітектури та містобудування Хмельницької міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!