Рішення міської ради

Про співпрацю у сфері управління твердими побутовими відходами у місті Хмельницькому

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять восьмої сесії

№2 від 27.12.2018 р.

 

Про співпрацю у сфері управління твердими побутовими відходами у місті Хмельницькому

 

З метою забезпечення у місті Хмельницькому створення сучасної ефективної системи управління твердими побутовими відходами, розглянувши пропозицію міського голови О.Симчишина, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити співпрацю з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку у сфері управління твердими побутовими відходами у місті Хмельницькому.

2. Надати дозвіл міському голові на підписання від імені Хмельницької міської ради угоди про підготовку кредитного фінансування з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку у рамках співпраці у сфері управління твердими побутовими відходами у місті Хмельницькому (додається).

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука та управління економіки.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції та з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!