Рішення міської ради

Про створення комісії щодо визначення земель, що залишаються в державній власності та тих, які передаються до земель комунальної власності

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення десятої сесії

№32 від 28.09.2011 р.

 

 

Про створення комісії щодо визначення земель, що залишаються в державній власності та тих, які передаються до земель комунальної власності

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законами України «Про розмежування земель державної та комунальної власності», «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним кодексом України, розпорядженням Хмельницької обласної державної адміністрації від 11.04.2011р. №139/2011-р, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комісію щодо визначення земель, що залишаються в державній власності та тих, які передаються до земель комунальної власності, згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник

 

 

Додаток

до рішення міської ради

від 28.09.2011 р. №32

Склад

комісії щодо визначення земель, що залишаються в державній власності, та тих, які передаються до земель комунальної власності

 

 

Прокопець Іван Юрійович

 

-

голова комісії, заступник міського голови

 

 

Кулаківська Аліса Валентинівна

 

-

заступник голови комісії, начальник Управління Держкомзему в м.Хмельницькому Хмельницької області (за згодою)

 

 

Самишкін Сергій Олександрович

-

заступник голови комісії, начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи

 

 

Члени комісії:

 

 

 

Зеленська Олена Валентинівна

 

-

начальник відділу оцінки майна та індивідуального продажу регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області (за згодою)

 

 

Попик Леонтій Андронович

 

-

інженер КЕВ місто Хмельницький (за згодою)

 

 

Павлюк Ірина Іванівна

 

-

головний інженер Хмельницького бюро технічної інвентаризації

 

 

Івашко Володимир Сергійович

 

-

начальник управління комунального майна

 

 

Дунаєвський Віктор Володимирович

 

-

головний архітектор міста

 

 

Демчук Лілія Григорівна

 

-

завідуюча юридичним відділом

 

 

Романовський Роман Олександрович

 

-

начальник міжрайонного відділу координації природоохоронної діяльності Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області (за згодою)

 

 

Рибак Олександр Анатолійович

-

головний санітарний лікар міста (за згодою)

 

Секретар міської ради  В.Лесков

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!