Рішення міської ради

Про створення комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та затвердження його Статуту, уповноваження Департаменту освіти на здійснення повноважень засновника щодо управління комунальною установою

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорок четвертої сесії

№4 від 28.08.2020 р.

 

Внесені зміни:

рішенням 2-ї сесії міської ради від 23.12.2020 №107

 

Про створення комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та затвердження його Статуту, уповноваження Департаменту освіти на здійснення повноважень засновника щодо управління комунальною установою Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та затвердження положень про проведення конкурсу на посади директора та педагічних працівників комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Законом України «Про повну загальну середню освіту», Положенням про Центр професійного розвитку педагогічних працівників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року №672, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальну установу Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

2. Затвердити Статут комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», згідно з додатком 1.

3. Уповноважити директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради (або особу, яка виконує обов’язки директора Департаменту):

3.1. приймати рішення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та затверджувати склад комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відповідно до чинного законодавства;

3.2. приймати рішення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та затверджувати склад комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відповідно до чинного законодавства;

3.3. призначати та звільняти директора комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», укладати та розривати з ним строковий трудовий договір (контракт) відповідно до чинного законодавства;

3.4. затверджувати та змінювати структуру, штатний розпис, стратегію розвитку комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», графік роботи.

4. Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», згідно з додатком 2.

5. Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», згідно з додатком 3.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 188 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 226 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 224 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!