Рішення міської ради

Про укладення договору оренди землі на новий строк

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять четвертої сесії

№56 від 10.02.2023 р.

 

Про укладення договору оренди землі на новий строк

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України “Про оренду землі”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Укласти на новий строк договір оренди землі згідно з додатком.

2. Землекористувачам забезпечити вільний доступ до земельної ділянки відповідним службам для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на ній, що знаходяться в межах закріплених територій.

3. Направити рішення Хмельницькому управлінню Головного управління ДПС у Хмельницькій області для контролю за повним і своєчасним стягненням до бюджету плати за землю.

4. У разі невнесення орендної плати у строки, що будуть визначені договором оренди землі, справляється пеня у розмірі 0,5 % від несплаченої суми за кожний день прострочення.

5. Юридичні особи зазначені у даному рішенні, які мають намір здійснити забудову земельної ділянки у м.Хмельницькому, зобов'язані взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Хмельницької міської територіальної громади в порядку, передбаченому рішенням четвертої сесії Хмельницької міської ради №68 від 17.02.2021.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та Управління земельних ресурсів.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 10.02.2023 року №56

СПИСОК

юридичних осіб, з якими укладаються договори оренди землі на новий строк

п/п

Назва юридичних осіб

Місце розташування та кадастровий номер земельної ділянки

Цільове використання, підстава та категорія земель

Код класифікації видів цільового призначення земель

Площа,

м2

Термін оренди

1.

Товариство з додатковою відповідальністю «Хмельницькзалізобетон»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Мрія забудовника»

м.Хмельницький,

вул.Чорновола,31,

6810100000:05:002:0028

для обслуговування цілісного майнового комплексу, реконструкцію адмінкорпусу, цеху №1 з розширенням, що є невід’ємною частиною цілісного майнового комплексу (Договір оренди №№02-01-2013/512378 від 01.04.2013, із змінами внесеними додатковою угодою №137/02 від 23.03.2021)

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення

11.02-для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

93211

на 10 років

 

Секретар міської ради В.ДІДЕНКО

Начальник управління правового забезпечення та представництва Л.ДЕМЧУК

Начальник Управління земельних ресурсів Л.МАТВЕЄВА

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!