Рішення міської ради

Про укладення договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького із дочірнім підприємством товариства з обмеженою відповідальністю «Бобриєвроінвест» «Деревообробний комбінат»

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п'ятнадцятої сесії

№50 від 29.02.2012 р.

 

 

Про укладення договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького із дочірнім підприємством товариства з обмеженою відповідальністю «Бобриєвроінвест» «Деревообробний комбінат»

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища  та клопотання дочірнього підприємства товариства з обмеженою відповідальністю «Бобриєвроінвест» «Деревообробний комбінат» щодо укладення договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького після прийняття в експлуатацію механічної майстерні зі складом по вул.Курчатова,120А – частини будівництва майнового комплексу ДП «Деревообробний комбінат», що не відповідає ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», але враховуючи волевиявлення дочірнього підприємства товариства з обмеженою відповідальністю «Бобриєвроінвест» «Деревообробний комбінат», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  ст.627 Цивільного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Укласти договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького із дочірнім підприємством товариства з обмеженою відповідальністю «Бобриєвроінвест» «Деревообробний комбінат» в зв’язку із закінченням будівництва ремонтно-механічної майстерні зі складом по вул.Курчатова,120А - частини будівництва майнового комплексу ДП «Деревообробний комбінат».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови  І.Прокопця та управління капітального будівництва.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!