Рішення міської ради

Про умови оплати праці Хмельницького міського голови

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення першої сесії

№23 від 02.12.2010 р.

 

 

Про умови оплати праці Хмельницького міського голови

 

У відповідності до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" від 07.06.2001 р. №2493-III, Закону України "Про державну службу" від 16.12.93 р. №3723-XII, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.94 р. №414 "Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 02 грудня 2010 року Хмельницькому міському голові Мельнику Сергію Івановичу наступні надбавки:

1.1. надбавку до посадового окладу за раніше присвоєний 3 (третій) ранг посадової особи місцевого самоврядування;

1.2. надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;

1.3. надбавку у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, - в розмірі 15 % посадового окладу;

1.4. надбавку за вислугу років в розмірі 30% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

2. Надавати міському голові Мельнику С.І. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно; допомогу на оздоровлення, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.

3. Преміювання міського голови Мельника С.І. здійснювати в межах коштів, передбачених на преміювання, та в межах економії коштів на оплату праці в розмірах, визначених розпорядженням міського голови для працівників виконавчого апарату.                      

4. Вважати таким, що втратило чинність рішення першої сесії Хмельницької міської ради від 18.07.2006 року № 19 “Про умови оплати праці Хмельницького міського голови”.

 

Міський голова  С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!