Проекти рішень міської ради

Про уповноваження Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради на здійснення повноважень засновника щодо управління Хмельницьким інклюзивно-ресурсним центром №1 та затвердження положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних

 

Про уповноваження Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради на здійснення повноважень засновника щодо управління Хмельницьким інклюзивно-ресурсним центром №1 та затвердження положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №1

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, з метою ефективного управління Хмельницьким інклюзивно-ресурсним центром №1, якісного підбору педагогічних кадрів для забезпечення системного та кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, визначення процедури проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №1, відповідно до Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження  Положення про інклюзивно-ресурсний центр», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Уповноважити директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради (або особу, яка виконує обов’язки директора Департаменту):

1.1. приймати рішення про проведення конкурсу на посаду директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №1 відповідно до чинного законодавства та затверджувати персональний склад конкурсної комісії;

1.2. приймати рішення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 відповідно до чинного законодавства та затверджувати персональний склад конкурсної комісії;

1.3. призначати та звільняти директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №1 відповідно до чинного законодавства.

2. Затвердити Положення про проведення конкурсу на посаду директора Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 згідно з додатком 1.

3. Затвердити Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 згідно з додатком 2.

4. Внести зміни до Статуту Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №1 та затвердити нову редакцію Статуту Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №1 згідно з додатком 3.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 231 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 248 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 159 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!