Рішення міської ради

Про внесення доповнень до рішення 49-ої сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015р. №22

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятдесят першої сесії

№34 від 15.07.2015 р.

 

Про внесення доповнень до рішення 49-ої сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015р. №22

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, Земельним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення в додаток до рішення 49 сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015р. №22, доповнивши п.3.2 Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м.Хмельницького після слів «м.Хмельницького» словами такого змісту:

та військовослужбовці, які до реєстрації у військових частинах Міністерства оборони України, незалежно від їх місця розташування, були зареєстровані та проживали у м.Хмельницькому.

2. У зв’язку з внесенням доповнень, зазначених у пункті 1, управлінню земельних ресурсів та земельної реформи провести інвентаризацію пільгових списків осіб, що перебувають на обліку та шляхом видання наказу, внести зміни до списку осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та мають статус учасника бойових дій, включивши  військовослужбовців, які до реєстрації у військових частинах Міністерства оборони України, незалежно від їх місця розташування, були зареєстровані та проживали у м.Хмельницькому.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Капуру та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Секретар міської ради К.Чернилевський

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!