Рішення міської ради

Про внесення доповнень та змін до рішення 49-ої сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015р. №22

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятдесят другої сесії сесії

№57 від 26.08.2015 р.

 

Про внесення доповнень та змін до рішення 49-ої сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015р. №22

 

Розглянувши пропозиції постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва та з гуманітарних питань, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, Земельним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доповнити п.п.3.2 п.3 рішення 49 сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015р. №22 виклавши в новій редакції після слів «м.Хмельницького»: «та за пропозицією профільної постійної депутатської комісії, військовослужбовці, які до реєстрації у інших містах України, були зареєстровані та проживали у м.Хмельницькому».

2. Доповнити п.п.3.3 п.3 рішення 49 сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015р. №22 словами «хмельничани, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та мають статус учасника бойових дій, які є важко поранені або мають поранення середньої ступені важкості, що підтверджується відповідними документами».

3. Внести зміни до п.п.5.1 п.5 рішення 49 сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2015р. №22, виключивши слова: «або є, але вони не звернулися з відповідною заявою про постановку їх на чергу замість померлого протягом року з дня його смерті».

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Капуру та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Секретар міської ради К.Чернилевський

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!