Проекти рішень міської ради

Про внесення доповнень в додаток до рішення 15 сесії Хмельницької міської ради від 29.02.2012р. №12

 

Про внесення доповнень в додаток до рішення 15 сесії Хмельницької міської ради від 29.02.2012р. №12

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою виконання вимог «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків невиробничого характеру» затвердженого постановою КМУ від 22.03.2001р. №270 та приведення у відповідність нормативних актів, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення в додаток до рішення 15 сесії Хмельницької міської ради від 29.02.2012р. №12 “Про зміну найменування управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Хмельницької міської ради та затвердження Положення про управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради”, а саме:

1.1. Доповнити розділ 3 “Повноваження управління” наступним пунктом:

3.28. Ведення обліку повідомлень про нещасні випадки невиробничого характеру та вжиття заходів щодо їх розслідування.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!