Рішення міської ради

Про внесення доповнення до Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м.Хмельницького, затвердженого рішенням третьої сесії

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дванадцятої сесії

№30 від 26.06.2007 р.

 

Про внесення доповнення до Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м.Хмельницького, затвердженого рішенням третьої сесії міської ради №16 від 27.09.2006р.

 

Враховуючи звернення мешканців міста Хмельницького та пропозицію депутата міської ради В.Швеця, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), затвердженого рішенням третьої сесії міської ради №16 від 27.09.2006р., а саме: доповнити частину 6 другим реченням наступного змісту: «У разі смерті громадянина, який перебував у черзі, на його чергу може бути поставлений член його сім’ї, який у відповідності до Цивільного кодексу України відноситься до першої черги спадкоємців за законом (діти, той з подружжя, який його пережив, та батьки). Для постановки на чергу у такому випадку необхідно надати документи, які підтверджують факт смерті громадянина та відношення нового заявника до першої черги спадкоємців за законом».

2. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В.Швеця.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!