Рішення міської ради

Про внесення доповнення в додаток 2 до рішення одинадцятої сесії міської ради від 25.01.2017 року №77

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№22 від 25.10.2017 р.

 

Про внесення доповнення в додаток 2 до рішення одинадцятої сесії міської ради від 25.01.2017 року №77

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись ст.2 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення в додаток 2 до рішення одинадцятої сесії міської ради від 25.01.2017 року №77 «Про встановлення надбавки до пенсії члену Проскурівського підпілля, партизанам та колишнім політв’язням і репресованим на 2017 рік», включивши до списку партизанів, діючих в роки Великої Вітчизняної війни в тилу ворога, Герасімову Лідію Іванівну.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!