Рішення міської ради

Про внесення змін до Комплексної програми «Піклування» в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням одинадцятої сесії Хмельницької міської ради від 25.01.2017 №20

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової восьмої сесії

№9 від 23.09.2021 р.

 

Про внесення змін до Комплексної програми «Піклування» в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням одинадцятої сесії Хмельницької міської ради від 25.01.2017 №20

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись Законом України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії Хмельницької міської ради від 23.12.2020 №14 «Про бюджет Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік» та рішенням п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 21.04.2021 №27 «Про внесення змін до бюджету Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Комплексної програми «Піклування» в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням одинадцятої сесії Хмельницької міської ради від 25.01.2017 №20, а саме:

1.1. Графу «Зміст заходів» пункту 11 розділу 2 «Адресна матеріальна допомога пільговій категорії населення та фінансова підтримка громадських організацій» додатку 1 до Програми викласти в новій редакції: «Забезпечувати відшкодування витрат від проїзду в міському транспорті Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» студентам ВНЗ, учням ПТЗ та учням ЗОШ, проїзду почесних донорів, перекладачів-дактилологів Хмельницької обласної організації УТОГ, а також за проїзні документи багатодітним сім’ям, жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», соціальним працівникам Хмельницького благодійного фонду «Хесед-Бешт» та «Карітас», соціальним педагогам і сурдоперекладачу Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату, батькам дітей з інвалідністю, батькам дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі які фактично проживають на території Хмельницької міської територіальної громади та навчаються/виховуються у закладах освіти Хмельницької міської територіальної громади».

1.2. Графу «Зміст заходів» пункту 13 Розділу 7 «Соціально-побутове та культурне обслуговування» додатку 1 до Програми, викласти в новій редакції: «Забезпечити проведення супервізій (професійну підтримку працівників, які надають соціальні послуги, спрямовану на подолання професійних труднощів, аналіз та усунення недоліків, вдосконалення організації роботи, стимулювання мотивації до роботи, дотримання етичних норм та стандартів надання соціальних послуг, запобіганню виникненню професійного вигорання, забезпечення емоційної підтримки) для надавачів соціальних послуг, спеціалістів соціальної сфери місцевого самоврядування, які здійснюють надання соціальних послуг у громаді».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення та заступника міського голови М.Кривака.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!