Рішення міської ради

Про внесення змін до Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№9 від 31.01.2018 р.

 

Про внесення змін до Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста, депутата міської ради Т.Калюжної, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян, затвердженого рішенням сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 р. №20, а саме:

1.1. у розділі 2 «Визначення права на пільгу» пункт 2.1. після слів «пенсіонерам за віком або інвалідністю;» доповнити словами «членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни; вдовам (вдівцям) військовослужбовців, її (його) дітям; членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) чи пропали безвісти під час проходження  військової служби.»;

1.2. у розділі 3 «Порядок проведення розрахунків» пункт 3.2. викласти в новій редакції: «Розрахунок відшкодування вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці міським автотранспортом загального користування на міських маршрутах проводяться при умові надання інформації про кількість перевезених пільгових пасажирів, про кількість перевезених платних пасажирів, вартість проїзду, кількість фактично виконаних рейсів за даними GPS навігації та отримання даних від управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради про наявність або відсутність у перевізників, протягом минулого місяця, порушень норм чинного законодавства України в сфері організації пасажирських перевезень та умов діючих на сьогодні Договорів про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Хмельницькому.

При наявності у перевізника 5 (п’яти) та більше порушень, зафіксованих управлінням транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради під час надання ним транспортних послуг на маршрутах, які він обслуговує на підставі укладеного договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Хмельницькому, протягом минулого місяця, управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради вирішує питання про погодження або непогодження розрахунку обсягу відшкодування за здійснене пільгове перевезення автотранспортом за минулий місяць по окремих маршрутах перевізника, де будуть зафіксовані такі порушення.

Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради проводить відшкодування перевізникам в межах погодженого управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради обсягу відшкодування за здійснене пільгове перевезення автотранспортом.».

1.3. у розділу 3 «Порядок проведення розрахунків» пункт 3.3 викласти в новій редакції: «Розрахунок обсягу відшкодування за здійснене пільгове перевезення автотранспортом відбувається на підставі визначеної кількості пільгових місць до посадочних місць згідно технічних характеристик: клас А - 3 пільгових місця, клас В - 2 пільгових місця, клас І - 5 пільгових місця. Перевізники несуть персональну відповідальність за достовірність наданих розрахунків.

Визначення загальної суми компенсації здійснюється шляхом відсоткового розподілу між всіма перевізниками обсягів бюджетних асигнувань залежно від класу транспортних засобів, які використовуються ними для обслуговування міських автобусних маршрутів загального користування, а саме:

  • 40% від загальної суми компенсації - на великогабаритні автобуси класу І;
  • 60% від загальної суми компенсації - на автобуси малої та середньої місткості класів А, В та класу II.

Відшкодування за здійснене пільгове перевезення автотранспортом відбувається у повному обсязі відповідно до фактично наданих послуг у разі наявності у транспортному засобі автоматизованої системи обліку оплати проїзду та забезпечення пільгових категорій населення електронними квитками.»

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації, з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!